Znaleziono 0 artykułów
11.01.2024

Norweska księżna Mette-Marit w basicowej stylizacji, którą miała na sobie każda z nas

11.01.2024
Księżna Norwegii Mette-Marit w czarnym płaszczu (Fot. SplashNews.com/East News)

Księżna Mette-Marit nie raz udowadniała, że bliżej jej do wizerunku dziewczyny z sąsiedztwa niż wielkiej królowej. Nic więc dziwnego, że pomimo specyficznej przeszłości, Norwegowie pokochali żonę Haakona, nadając jej tytuł własnej Lady Di. Zwana także „współczesnym Kopciuszkiem", Mette-Marit podkreśliła swój status ostatnią stylizacją, sięgając po elementy garderoby, które ma w swojej szafie każda z nas.

Żona następcy norweskiego tronu na konferencji w Oslo pojawiła się w looku, na który przynajmniej raz w życiu zdecydowała się każda z nas. Mette-Marit postawiła na niezwykle uniwersalne elementy garderoby, czym podkreśliła tylko swój pielęgnowany od lat status „zwykłej kobiety”. Mowa tu oczywiście o ponadczasowej, czarnej marynarce z podwiniętymi rękawami oraz prostych spodniach w tym samym kolorze.

Księżna Norwegii Mette-Marit w marynarce, kwiatowym topie i spodniach (Fot. Gulliksrud Marius/Stella Pictures/ABACA/Abaca/East News)

Księżna Norwegii do spodni z prostą nogawką nosi czarne botki

Chcąc urozmaicić casualową stylizację utrzymaną w monochromatycznym tonie, księżna postanowiła połączyć czarne elementy garderoby z kwiecistą bluzką. Całość uzupełniła ciemnymi botkami ze spiczastym noskiem oraz zimowym płaszczem. W kwestii biżuterii pozostała bardzo oszczędna. Najjaśniejszym elementem jej looku była fryzura – platynowe loki.

Choć księżna Norwegii ma za sobą nieciekawą przeszłość, jako żona ksiecia Haakona uwielbiana jest przez Norwegów, którzy już lata temu nadali jej przydomek swojej Lady Di. Mette-Marit wielokrotnie podkreślała, że pomimo małżeństwa z przyszłym królem, wciąż czuje się zwykłą osobą. Dobrze odzwierciedlają to jej stylizacje, w których stroni od błyskotek i wystawnych tkanin, przeważnie decydując się na uniwersalne elementy garderoby.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Norweska księżna Mette-Marit w basicowej stylizacji, którą miała na sobie każda z nas
Proszę czekać..
Zamknij