Znaleziono 0 artykułów
07.08.2022

Kurtka motocyklowa w stylu Kylie Jenner

07.08.2022
(Fot. Getty Images)

Skórzana motocyklowa kurtka to element garderoby, który łatwo znaleźć w vintage shopach czy second handach. Można też pożyczyć ją od zaprzyjaźnionego fana dwóch kółek, a najlepiej nosić ją razem z nim w pasujących do siebie stylizacjach, jak Kylie Jenner i Travis Scott.

Kylie Jenner i Travis Scott celebrują związek, od kilku dni wszędzie pojawiając się razem, a także w towarzystwie swojej czteroletniej córki Stormi Webster. Ostatnio stylowe trio było widziane podczas wieczornej kolacji w dopasowanych czarnych total lookach. Jednak to inna wyjściowa stylizacja zwróciła naszą uwagę – eklektyczny misz masz rodem z Y2K, który Travis i Kylie zaprezentowali podczas weekendowej randki w londyńskiej restauracji Twenty Two.

(Fot. Getty Images)

Celebrytka miała na sobie dopasowaną motocyklową kurtkę w biało-czerwonym kolorze, do której nałożyła dżinsową, poszarpaną, patchworkową mini z obniżonym stanem oraz czarne szpilki obwiązywane wokół kostki. Imprezowy charakter wyjścia podkreśliła czarnymi okularami Balenciagi.

(Fot. Getty Images)

Podobnie prezentował się Travis, wybierając skórzaną kurtkę w podobnym zestawieniu kolorystycznym, lecz nieco bardziej sportowy stylu. Luźne spodnie typu cargo i biały t-shirt dopełniły całości, choć nie można zapomnieć o raperskim atrybucie, jakim był masywny srebrny wisior na łańcuchu.

Skórzana motocyklowa kurtka to element garderoby, który łatwo znaleźć w vintage shopach czy second handach. Jak udowodniła Kylie, nie ma stylu, którego nie można byłoby nią przełamać. Oryginalny efekt gwarantowany.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Kurtka motocyklowa w stylu Kylie Jenner
Proszę czekać..
Zamknij