Znaleziono 0 artykułów
07.02.2022

Kylie Jenner urodziła drugie dziecko

07.02.2022
Travis Scott i Kylie Jenner (Fot. Getty Images)

Kylie Jenner po raz drugi została mamą. Dziecko Kylie i Travisa Scotta przyszło na świat 2 lutego. Świeżo upieczeni rodzice podzielili się tą informacją dopiero po kilku dniach, zamieszczając na Instagramie wzruszające zdjęcie, na którym ich 4-letnia córka Stormi trzyma dłoń noworodka.

Stormi Webster, pierwsze dziecko Kylie Jenner i Travisa Scotta, urodziła się 1 lutego 2018 roku. Wtedy Jenner trzymała ciążę w tajemnicy przed opinią publiczną. Po narodzinach córki wyznała, że było to doświadczenie „piękne, inspirujące i zmieniło jej życie”. Celebrytka podkreślała, że marzy o dużej rodzinie, a Stormi na pewno doczeka się rodzeństwa. Kilka miesięcy po narodzinach córeczki Kylie powiedziała „People”: – Czuję, że zostałam stworzona do bycia mamą. Chcę mieć dużo dzieci. Marzę o siedmiu dziewczynkach.

(Fot. Instagram)

Informacją o drugiej ciąży Kylie podzieliła się na Instagramie. We wrześniu 2021 roku opublikowała wideo, na którym pokazuje widocznie już zaokrąglony brzuch. Cztery lata i jeden dzień później po narodzinach Stormi Jenner i Scott powitali drugie dziecko. Kylie ponownie podzieliła się radosną nowiną w social mediach. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym Stormi trzyma dłoń noworodka. Fotografię podpisała „2/2/22” i dodała niebieskie serduszko, co wiele osób odczytuje jako informację, że mała Stormi ma brata.

Jenner i Scott są parą od 2017 roku. Choć po dwóch latach się rozstali, wrócili do siebie w pandemii.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij