Znaleziono 0 artykułów
29.09.2023

Kylie Jenner stawia na palczaste szpilki w stylu „Wrong-Shoe Theory”

29.09.2023
(Fot. Getty Images)

Espadryle zamiast skórzanych mokasynów, klapki Havaianas do stylizacji godnej balerinek. Na fali wiralowej „Wrong-Shoe Theory” („teorii źle dobranych butów”), Kylie Jenner suknię wyszywaną setkami skrzących się kryształków zestawiła z kontrowersyjnymi szpilkami o nosku, zwieńczonym imitacją palców.

Czyżby siostrzany konflikt, którego kulisy można było oglądać w nowym sezonie „Z kamerą u Kardashianów” (oraz w niezliczonej liczbie memów) miał eskalować? Najpierw Kourtney Kardashian „podkradła” Kim marzenie o wielkim włoskim weselu.

Stylizacja z pokazu Schiaparelli: Nie można przeoczyć butów Kylie Jenner

Teraz styl siostry pożycza Kylie. Na pokazie Schiaparelli najmłodsza z rodu wystąpiła w podkreślającej sylwetkę cielistej sukni, wyszywanej setkami kryształków i do złudzenia przypominającej kreację Kim à la Marilyn Monroe z MET Gali 2022. Ale – w przeciwieństwie do Kourtney, która zainspirowała się także detalami (w tym Adreą Bocellim), Kylie stawia na indywidualność. Buty na platformie wymienia na szpilki, zgodnie z „Wrong-Shoe Theory”.

(Fot. Getty Images)

Kylie Jenner zamieniła klasyczne szpilki na najnowszy model Ugly Shoes

Na prezentacji kolekcji Schiaparelli na wiosnę-lato 2024 dyrektor kreatywny domu mody Daniel Roseberry reinterpretował „szaleństwo Elsy”. Motywem przewodnim pokazu uczynił wizerunek homara, namalowanego przez Salvadora Dalego dla założycielki marki. Uczynił ten motyw elementem złocistych łańcuchów, oplatał go wokół szyi, niczym naszyjniki, ale też wokół uszu, zastępując w ten sposób klasyczne kolczyki.

Ta kreatywna wizja nie dotyczyła wyłącznie tego, co na wybiegu, ale i stylizacji na widowni. Dlatego ubraniami oraz dodatkami z najnowszych kolekcji obdarował przyjaciółki i przyjaciół marki. Tą, która miała zaszczyt założyć debiutujące na pokazie cieliste szpilki o noskach uformowanych na kształt stopy, była Kylie Jenner. Wbrew utartym schematom, gwiazda kontrowersyjne obuwie zestawiła z suknią do ziemi z nurtu black tie. Kreacja została wykonana z materiału, wyszywanego skrzącymi się kryształami i ozdobiona dekoltem, przypominającym dziurkę od klucza, charakterystyczną dla Schiaparelli, nieco kontrowersyjną.

Zobacz także

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kylie Jenner stawia na palczaste szpilki w stylu „Wrong-Shoe Theory”
Proszę czekać..
Zamknij