Znaleziono 0 artykułów
07.02.2020

Limitowana kolekcja Swatch x 007

07.02.2020
Kadr z filmu "Spectre" (Fot. Columbia Pictures/Courtesy Everett Collection)

Z okazji premiery kolejnej odsłony przygód Jamesa Bonda, „Nie czas umierać”, szwajcarska marka zegarków przygotowała siedem wyjątkowych modeli czasomierzy inspirowanych agentem 007.

Filmowe przygody Jamesa Bonda to najpopularniejsza seria szpiegowska w historii kina. Jego wyczyny kaskaderskie, powiedzonka („Nazywam się Bond, James Bond”) i eleganckie kreacje na stałe wpisały się w popkulturę. Żadna z misji agenta 007 nie zakończyłaby się sukcesem, gdyby nie gadżety zaprojektowane przez Q, szefa wydziału naukowego brytyjskiego wywiadu. 

Swatch x 007 / Fot. materiały prasowe

W związku z premierą „Nie czas umierać” (już 3 kwietnia w kinach) Swatch zdecydował się docenić niezastąpionego konstruktora. Szwajcarska marka przygotowała limitowaną edycję zegarków inspirowanych serią o agencie 007, a jeden z nich będziemy mogli zobaczyć na nadgarstku Q w najnowszej odsłonie przygód Jamesa Bonda. Choć ten model pozostaje owiany tajemnicą do czasu premiery filmu, to możemy już podziwiać pozostałe sześć zegarków z linii Swatch x 007.

Ben Whishaw jako Q w filmie "Spectre" (Fot. Photoshot/REPORTER)

Na każdym z zaprezentowanych czasomierzy znalazły się wzory inspirowane oryginalnymi plakatami wcześniejszych odsłon przygód Jamesa Bonda. W kolekcji znalazły się modele w klimacie „Dr. No” z Seanem Connerym, „Moonrakera” z Rogerem Moorem i „Świat to za mało” z Pierce’em Brosnanem. Każdy zegarek będzie zapakowany w etui w stylu vintage, imitujące kasety VHS z wybranym filmem.

Siódmy zegarek z kolekcji Swatch x 007, który pojawi się w „Nie czas umierać”, powstał we współpracy z kostiumografką filmu, Suttirat Anne Larlarb. Wedle zapowiedzi ten wyjątkowy model będzie stanowił połączenie ponadczasowej tradycji z zamiłowaniem do futurystycznej innowacji.

Swatch x 007 (Fot. materiały prasowe)

„Nie czas umierać” to jubileuszowa, 25. odsłona serii o agencie Jej Królewskiej Mości. Na ekranie po raz piąty i ostatni zobaczymy Daniela Craiga. W pozostałych rolach wystąpią Christopher Waltz jako pokonany przez Bonda Ernst Stavr Blofeld, szef organizacji Spectre, oraz Rami Maleka jako Safin, nowy czarny charakter serii. Q po raz kolejny zagra Ben Whishaw. Tytułową piosenkę do filmu zaśpiewa Billie Eilish, najmłodsza w historii serii wokalistka.

Pierwsze sześć modeli z kolekcji Swatch x 007 trafi do sprzedaży już pod koniec lutego.

Julia Właszczuk
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Limitowana kolekcja Swatch x 007
Proszę czekać..
Zamknij