Znaleziono 0 artykułów
18.08.2023

Linda Evangelista o tym, jak tworzy patchworkową rodzinę z Salmą Hayek, macochą swojego syna

18.08.2023
Linda Evangelista o relacjach z macochą swojego syna, Salmą Hayek (Fot. Getty Images)

Na okładce wrześniowego wydania amerykańskiego „Vogue’a” Linda Evangelista pozuje z innymi legendami wybiegów lat 90.: Naomi Campbell, Cindy Crawford i Christy Turlington. Siła siostrzeństwa wybrzmiewa także w wywiadzie, w którym Evangelista opowiada, jak tworzy patchworkową rodzinę z Salmą Hayek, macochą swojego syna.

Jak przyznaje w wywiadzie Linda Evangelista, poza modelingiem zawsze marzyła o założeniu rodziny. – Chcę patrzeć, jak mój syn wyrasta na wspaniałego, młodego mężczyznę – mówi ikona modelingu o 16-letnim Augustinie. – Mój ojciec nie pozwalał nam rozmawiać przy stole. Miał dosyć hałasu po całym dniu pracy w fabryce. Kiedy wracał do domu, chciał ciszy i spokoju. Jestem samotną matką z dzieckiem, ale to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć rodzinę: dwoje ludzi.

Ojcem syna Evangelisty jest działający w branży mody, François-Henri Pinault, z którym supermodelka spotykała się na przełomie 2005 i 2006 roku. Dopiero kilka lat później Evangelista podała do publicznej wiadomości personalia ojca Augustina. Pinault zaś w 2009 roku poślubił Salmę Hayek, której dziś Evangelista dziękuję za wsparcie.

Salma Hayek z córką Valentiną Palomą Pinault i pasierbem Augustinem Jamesem Evangelistą (Fot. Getty Images)

Linda Evangelista i Salma Hayek wspierają się nawzajem

Od zawiłych umów i sztywnego podziału opieki Evangelista i Hayek wolą wspólnie spędzany czas w gronie patchworkowej rodziny i wzajemne wsparcie. Jak wspomina Evangelista, gdy była zbyt chora, by przyjechać na Święto Dziękczynienia, Hayek postarała się o to, by mamy jej pasierba nic nie ominęło. – Salma wsiadła do samolotu ze swoją córką, przyleciała tutaj i przygotowała kolację na Święto Dziękczynienia – opowiada Linda Evangelista w wywiadzie. – Miałam ochotę na jej specjalność, meksykańskiego kurczaka z ziemniakami truflowymi. Salma spędziła cały dzień w kuchni. Zrobiła ucztę – piękny, naprawdę piękny posiłek.

Ale Evangelista może liczyć na wsparcie macochy swojego 16-letnie syna także na co dzień. Kiedy Hayek opublikowała na Instagramie zdjęcie z Augustinem ze wspólnego weekendu, Evangelista skomentowała post dwoma sercami.

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij