Znaleziono 0 artykułów
14.03.2023

Lindsay Lohan po raz pierwszy została mamą

14.03.2023
(Fot. Getty Images)

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani”, pisała w marcu aktorka, ogłaszając ciążę na Instagramie. Lindsay Lohan i jej mąż Bader Shammas właśnie zostali rodzicami.

Ostatnie miesiące należały do Lindsay Lohan. Po trzech latach przerwy aktorka powróciła na ekrany w netfliksowej komedii romantycznej „Niezapomniane święta”. Niebawem zobaczymy ją w kolejnym romcomie, „Irish Wish”. Pomiędzy pracą na planie obu produkcji Lohan wzięła ślub z wieloletnim partnerem Baderem Shammasem. W połowie marca para ujawniła, że spodziewa się również pierwszego dziecka.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani”, napisała aktorka pod zdjęciem dziecięcych śpioszków. Jej post natychmiast zebrał setki tysięcy polubień i komentarzy z gratulacjami, zarówno ze strony jej fanów, jak i kolegów i koleżanek z branży. „Co za wspaniała nowina”, napisała Amanda Seyfried, z którą Lohan poznała się na planie „Wrednych dziewczyn”.

Jak w poniedziałek, 18 lipca, udało się ustalić portalowi TMZ, Lindsay Lohan i jej mąż Bader Shammas są już rodzicami. Syn pary otrzymał imię Luai, które po arabsku oznacza „tarczę” i „obrońcę”. – Rodzina jest zakochana w chłopcu po uszy – zdradził portalowi Page Six przedstawiciel gwiazdy.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Lindsay Lohan po raz pierwszy została mamą
Proszę czekać..
Zamknij