Znaleziono 0 artykułów
11.08.2022

Królewskie dania dla ulubionych pupili

11.08.2022
(Fot. Getty Images)

Firma 77 Petfood stworzyła dania dla kocich i psich smakoszy. W menu polska gęsina z gruszką, śródziemnomorskie suszone krewetki, czy francuska jagnięcina. 

Marka 77 Petfood to królewska jakość dla zwierząt. Karmy polskiej firmy to posiłki na miarę dworskich frykasów – zdrowe, wyrafinowane i zachwycające smakiem. Twórcy 77 Petfood przypominają o pupilach na dworach, które żyły w luksusie. 

Podpis

Miłość możnych do psów rozpoczęła się już w starożytnim Egipcie. U boku Tutenchamona przedstawiano pupila rasy saluki. W Chinach za „świętego zwierzaka pałacu” uważany był shih tzu. W czasach renesansu na francuskim dworem rządziły mopsy, spaniele i maltańskie pudle. Te ostatnie szczególnie upodobał sobie Ludwik XIV. We Włoszech i Hiszpanii upodobano sobie rasę bichon frise, w Wielkiej Brytanii – spaniele, labradory i corgi. U boku królów i królowych pieski brały udział w salonowym życiu, polowaniach, spotkaniach na szczycie. Ich życie wcale nie było „pieskie”.

Kulinarny luksus funduje teraz pupilom 77 Petfood. To jedyna na rynku polskim i europejskim marka, stosująca opatentowaną technologię gotowania mięsa w 77°C, co pozwala na zachowanie jego cennych właściwości. W ofercie marki znalazły się karmy suche i mokre oraz przysmaki. Suche karmy 77 Petfood zawierają do 70 proc. świeżego mięsa. Karmy mokre powstają z mięsa, warzyw i owoców. Produkty 77 Petfood nie zawierają sztucznych konserwantów, wypełniaczy, aromatów ani barwników, a zostały opakowane w paczki z recyklingowanego papieru.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij