Znaleziono 0 artykułów
22.09.2022

Margot Robbie w czerni na czerwonym dywanie

22.09.2022
Margot Robbie w sukni Celine na premierze filmu „Amsterdam” (Fot. Getty Images)

Margot Robbie kocha Chanel, róż i romantyzm. Tym razem postawiła jednak na wyrafinowaną czerń. Na premierę filmu „Amsterdam” wybrała suknię Celine ze zmysłowymi wycięciami i peleryną księżniczki.

Margot Robbie należy nie tylko do najpotężniejszych, ale i najlepiej ubranych kobiet Hollywood. Na czerwonym dywanie chętnie pokazuje się w bieli albo różu, najczęściej wybiera kreacje Chanel, jej styl to mieszanka retro i romantyzmu.

Tym razem stylistka Kate Young wybrała dla swojej gwiazdy zupełnie inną kreację. Na londyńskiej premierze filmu „Amsterdam” Robbie zachwyciła w czarnej sukni od Celine.  Maksi wyróżniała się zmysłowymi wycięciami w talii i na dekolcie oraz długą peleryną. Z dodatków uwagę zwracała biżuteria marki Messika. Aktorka wygląda trochę jak seksowna wampirzyca, a trochę jak modna czarodziejka.

Margot Robbie w sukni Celine na premierze filmu „Amsterdam” (Fot. Getty Images)

W „Amsterdamie” Davida O. Russella u boku Robbie zobaczymy Anyę Taylor-Joy, Christiana Bale’a, Ramiego Maleka, Johna Davida Washingtona czy Andreę Riseborough. Komediodramat z gwiazdorską obsadą został osadzony w latach 30. XX wieku. Trójka weteranów zawiera pakt – obiecują zawsze chronić siebie nawzajem. Ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę po oskarżeniu o morderstwo. Wkrótce okaże się, że zostali wplątani w spisek. Polska premiera już 14 października.

Ida Małkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij