Znaleziono 0 artykułów
26.06.2022

Chanel w East Hampton – butik, w którym chce się spędzić całe lato

26.06.2022
Copyright CHANEL

Gdyby postawić go na jednym z planów filmowych Wesa Andersona, idealnie wpasowałby się w scenografię charakterystycznych produkcji reżysera. Nowo otwarty butik francuskiego domu mody w East Hampton to kwintesencja Chanel à la plage.

Jego bryła budzi wszystkie najlepsze skojarzenia: nadmorskim domku na Riwierze Francuskiej, stylowej willi, w końcu – scenografii z filmów Wesa Andersona. Butik, który marka Chanel otworzyła w ostatni piątek w nadmorskim East Hampton, to miejsce, do którego chce się przyjeżdżać w każde wakacje.

Na 220 metrach kwadratowych i dwóch piętrach budynku znajdziemy wszystko, o czym marzymy, zwykle będąc w Paryżu przy rue Cambon: torebki (w tym kultowe modele 11.12 i 2.55), skórzane akcesoria, zegarki (ponadczasowy model J12, Première, Code Coco oraz Boy·Friend), biżuterię z linii Coco Crush oraz ubrania, zarówno z wakacyjnej kolekcji Coco Beach, jak i pokazywanej pod koniec ubiegłego roku we Florencji Métiers d’art 2021–22.

Stylowo urządzone wnętrza i pokoje na drugiej kondygnacji przystosowane zostały specjalnie do kameralnych spotkań, a ogródek stanowi idealnym bufor między światem Chanel a gwarną ulicą Newtown Lane.

Copyright CHANEL
Copyright CHANEL
Copyright CHANEL
Copyright CHANEL
Copyright CHANEL

 

Agnieszka Zygmunt
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Chanel w East Hampton – butik, w którym chce się spędzić całe lato
Proszę czekać..
Zamknij