Znaleziono 0 artykułów
14.05.2020

Mary-Kate Olsen bierze rozwód

14.05.2020
(Fot. Getty Images)

Psychologowie są zgodni, że przymusowa izolacja jest testem dla związku. Po kwarantannie można spodziewać się fali rozwodów. Już teraz rozstanie ogłosiła współtwórczyni marki The Row, która po pięciu latach małżeństwa odchodzi od bankiera Oliviera Sarkozy’ego, przyrodniego brata byłego prezydenta Francji.

Mary-Kate Olsen, siostra bliźniaczka Ashley, z którą kiedyś grała w „Pełnej chacie”, a od 2006 roku prowadzi markę The Row, już w kwietniu złożyła pozew rozwodowy. W sądzie powiedziano jej jednak, że ze względu na pandemię nie będzie w najbliższym czasie rozpatrzony. Teraz kroki prawne podejmuje mąż Olsenki, Olivier Sarkozy. 50-letni bankier, przyrodni brat Nicolasa Sarkozy’ego, zażądał, żeby Mary-Kate wyprowadziła się z nowojorskiego apartamentu pary do 18 maja. Olsen poprosiła o przedłużenie terminu do końca maja ze względu na obowiązek kwarantanny. Postanowiła też zabezpieczyć swój majątek, żeby Sarkozy nie mógł pozbyć się jej rzeczy. Mary-Kate zależy też na tym, żeby przy rozwodzie respektowane były postanowienia intercyzy.

Olsen i Sarkozy pobrali się w listopadzie 2015 roku po trzech latach związku. To pierwsze małżeństwo dla Amerykanki, drugie dla Francuza, który w latach 1997-2011 związany był z autorką książek dla dzieci Charlotte Bernard.

Rozwód może być problematyczny. Majątek Olsenki wyceniany jest na ponad 500 milionów dolarów, a jej mąż pochodzi z potężnej rodziny, sam też osiągnął sukces zawodowy, ale jego fortuna szacowana na ponad 50 milionów dolarów, jest wciąż dziesięciokrotnie mniejsza od stanu konta żony.

Anna Konieczyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Mary-Kate Olsen bierze rozwód
Proszę czekać..
Zamknij