Znaleziono 0 artykułów
12.10.2021

Megan Fox otwarcie o problemach z akceptacją własnego ciała

12.10.2021
Fot. Getty Images

Megan Fox na łamach brytyjskiego czasopisma GQ, otwarcie opowiada o problemach psychicznych związanych z akceptacją własnego ciała.

Megan Fox, urodzona w Tennessee aktorka o irlandzkich, francuskich i indiańskich korzeniach, znana między innymi z serii  “Transformers”, pojawiła się na okładce  najnowszego wydania brytyjskiego magazynu „GQ” ze swoim ukochanym. Machine Gun Kelly to amerykański muzyk, producent muzyczny oraz aktor. Modelka opowiada o nim, że kiedy po raz pierwszy go spotkała, pomyślała: Znam cię. Para została sfotografowana w nastrojowej czarno-białej sesji.

Fot. Getty Images

Jednak to nie ich love story przykuło uwagę mediów najbardziej. Aktorka w wywiadzie wyznała, że cierpi na zaburzenie dysmorficzne. Objawia się ono się w ten sposób, że chory odczuwa ciągły lęk związany z obawą o nieestetyczny wygląd swojego ciała. Może to w znaczny sposób wpłynąć na jego zdrowie psychiczne oraz spowodować trudności w nawiązywaniu kontaktów. Megan Fox w rozmowie z brytyjskim magazynem „GQ” opowiedziała, że w swoim ciele nie czuje się tak pewnie, jak mogłoby się wydawać. – Mam wiele poważnych lęków -  i - Kiedy patrzymy na inną osobę, możemy pomyśleć: “Ale ona jest piękna. Jej życie musi być takie łatwe”. Tymczasem ona zazwyczaj tak o sobie nie myśli – dodała.

W 2008 roku modelka została uznana przez magazyn “For Him Magazine” najseksowniejszą kobietą na świecie. W tym samym roku Fox w filmie “Zabójcze ciało” w reżyserii Karyn Kusamy wcieliła się w postać zmysłowej cheerleaderki, i jak przyznaje, od tego czasu jej ciało jest stale seksualizowane. – To nie był tylko ten film, to był każdy dzień mojego życia, przez cały czas, przy każdym projekcie, nad którym pracowałam, z każdym producentem – wyznała modelka.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij