Znaleziono 0 artykułów
20.10.2022

Meghan Markle o królowej, Harrym i Hollywood

20.10.2022
Meghan Markle (Fot. Getty Images)

Chcę dawać najbliższym radość – mówi księżna Sussex. Meghan Markle w szczerym wywiadzie dla magazynu „Variety” opowiedziała o żałobie po królowej Elżbiecie II, podcaście „Archetypes” oraz codziennym życiu u boku księcia Harry’ego i dwójki dzieci w Kalifornii. 

Meghan Markle podkreśliła wdzięczność za to, że mogła uczestniczyć w życiu rodziny królewskiej po śmierci Elżbiety II. Dodała, że królowa była najjaśniejszym przykładem kobiecego przywództwa. – Jestem zaszczycona, że mogłam ją poznać – mówiła.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Variety (@variety)

Jaka jest naprawdę

Markle uważana jest przez wielu za wyrachowaną. W wywiadzie prezentuje się jako zwyczajna żona, matka i… fanka teleturniejów. W wolnym czasie uwielbia śpiewać z synem piosenki, czy napić się kieliszka dobrego wina. Najbardziej pragnie otaczać siebie i bliskich radością. Sens życiu księżnej nadaje zrozumienie innych. Dlatego postanowiła wystartować z podcastem „Archetypes”. – Ludzie po prostu chcą być słyszani – zaznaczyła. Podcast produkowany przez Archewell, firmę, którą dzieli z mężem, księciem Harrym, skupia się na rozmowach z silnymi, barwnymi, ciekawymi kobietami. Markle tłumaczy, że w wywiadach stara się wyłapywać niuanse, zauważać to, co uniwersalnie ważne i co może być lekcją dla wszystkich.

Publiczne i prywatne

– Osób publicznych często nie traktuje się jak zwyczajnych ludzi. W podcaście chcę pokazać, że jestem prawdziwa, wrażliwa, radosna – mówiła Meghan.

W rozmowie poruszono też temat serialu dokumentalnego na temat życia małżeństwa w reżyserii Liz Garbus. Megan zaznaczyła, że „zaufała doświadczonej twórczyni”.

Powrót do aktorstwa

Zapytana, czy powróciłaby do aktorstwa, odpowiedziała, że niczego nie wyklucza, ale teraz kontynuacji kariery nie planuje. Wspomniała też postać Rachel Zane z serialu „W garniturach”. – Czułam się nią, nawet siedząc w domu, w piżamie – mówiła. Teraz Markle skupia się na nagrywaniu podcastu.

Codzienność księżnej

Na koniec księżna opisała typowy dzień z życia. Opowiedziała, że wraz z mężem od czasu pandemii pracują z domu – dzielą biuro, spędzają jak najwięcej czasu z dziećmi, dzielą się obowiązkami. Nie odkładają rzeczy na później, kierując się zasadą: „jeśli coś zajmuje mniej niż pięć minut, zrób to teraz”.

Agnieszka Brzostowska
  1. Ludzie
  2. Portrety
  3. Meghan Markle o królowej, Harrym i Hollywood
Proszę czekać..
Zamknij