Znaleziono 0 artykułów
19.10.2023

Meryl Streep pokazuje, z czym nosić czarne botki na jesień

19.10.2023
Meryl Streep (Fot. Getty Images)

Meryl Streep wie, że klasyka zawsze jest modzie, więc kiedy nadeszły chłodniejsze dni, nie rozstaje się z czarnymi botkami. Zestawia je z eleganckimi stylizacjami i tymi bardziej nonszalanckimi, w wersji black & white i z modnym tegorocznej jesieni czerwonym akcentem. To lekcja stylu niczym od samej redaktorki naczelnej „Runway”, Mirandy Priestley.

Zamszowe kozaki, brązowe buty za kostkę czy kowbojki – te wszystkie modele zdominowały trendy na nowy sezon. Inne podejście do kwestii jesiennego obuwia ma Meryl Streep. Aktorka na chłodniejsze dni wybiera bowiem klasyczne czarne botki i udowadnia, że to właśnie one to must-have na jesień.

Meryl Streep wybiera na jesień czarne botki na obcasie

Aktorka znana z kultowej produkcji „Diabeł ubiera się u Prady” pojawiła się w środę na konferencji „Sin Guion” podczas ceremonii wręczenia nagród Princesa de Asturias Awards w Oviedo w Hiszpanii. Wybrała na tę okazję czarny, elegancki garnitur składający się z prostych spodni oraz dopasowanej marynarki, pod którą założyła czarno-białą jedwabną koszulę z haftem marki Totême. Całość uzupełniła klasycznymi, czarnymi botkami na niewielkim obcasie, które zakończone były delikatnie spiczastym noskiem.

Meryl Streep w czarnych botkach idealnych na jesień (Fot. Getty Images)

Meryl Streep stylizuje czarne botki na dwa sposoby

W środę Meryl Streep oprócz na konferencji „Sin Guion” pojawiła się także w centrum kulturalnym La Fabrica de Armas w Oviedo, gdzie wzięła udział w spotkaniu z uczniami pobliskich szkół. Na tę okazję nie wybrała jednak eleganckiego garnituru, lecz mniej zobowiązujący czarny komplet  zdobiony wzorem czerwonych liści od Marni. Na największą uwagę zasługują jednak buty. Aktorka pomimo zmiany stylizacji pozostała wierna klasycznym czarnym botkom, w których pojawiła się na ceremonii rozdania nagród  Princesa de Asturias Awards, udowadniając, że są one ponadczasowym rozwiązaniem na każdą okazję. 

Meryl Streep w czarnych botkach idealnych na jesień (Fot. Getty Images)

Czarne botki to buty, które zawsze są w modzie

Brąz uznawany jest za jeden z najmodniejszych kolorów tego sezonu, który ostatnimi czasy dominuje także wśród butów. Klasyka jednak zawsze jest w modzie, co udowodniła nie tylko Meryl Streep. Z jesiennego obuwia w czerni nie rezygnują m.in. Bella Hadid czy Kate Moss

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij