Znaleziono 0 artykułów
18.03.2022

Kendall Jenner: współczesny look w stylu it-girl lat 60.

18.03.2022
Fot. Getty Images

Niedawno Kendall Jenner zaskoczyła wszystkich swoją nową fryzurą. Teraz robi wrażenie coraz bardziej oryginalnymi stylizacjami. W ostatniej, w której widziana była na ulicach West Hollywood, przypomina it-girl z lat 60.

Lista niezapomnianych kreacji Kendall Jenner jest naprawdę długa, od Met Gali 2021 po rodzinne święta. Dyrektorka kreatywna FWRD równie stylowo ubiera się na co dzień. Jej stylizacje podczas spacerów i wyjść ze znajomymi są prawdziwym źródłem inspiracji. Nie ważne czy modelka właśnie przechadza się z torbą Bottegi Venety w mini uggach w towarzystwie Hailey Bieber czy wybiera podróż solo w wygodnych mokasynach – zawsze wygląda świetnie i jakby w wybór ubrań nie włożyła zbyt wielkiego wysiłku.

Do listy inspiracji dopisujemy look, który 26-latka miała na sobie podczas pobytu w West Hollywood.  Krótka, szara i dopasowana sukienka na grubych ramiączkach z kolekcji Coperni nawiązywała do stylu lat 60. Modelka dobrała do niej czarne skórzane kozaki (również w klimacie tamtych lat) marki By Far, a całość uzupełniła czarnymi wąskimi okularami przeciwsłonecznymi. Jeśli chodzi o torbę oczywistym wyborem była Balenciaga Le Cagole. Całość sprawiła, że w tej wersji możemy nazwać Kendall Jenner współczesną it-girl lat 60.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij