Znaleziono 0 artykułów
03.04.2020

Modivo i Eva Longoria wspierają walkę z COVID-19

03.04.2020
Eva Longoria w kampanii Modivo.pl (Fot. Materiały prasowe)

Grupa E-obuwie przeznaczy 10 proc. ze sprzedaży wszystkich produktów z kolekcji Evy Longorii, dostępnych na Modivo.pl i Eobuwie.pl, na konto Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Akcja potrwa do 5 kwietnia.

Modivo, firma z główną siedzibą w Zielonej Górze, postanowiła aktywnie wesprzeć lokalny szpital w walce z koronawirusem. Portal Eobuwie.pl co tydzień dostarczy z własnych zasobów niezbędne materiały higieniczne, takie jak maseczki, rękawiczki jednorazowe, mydła antybakteryjne i płyny do dezynfekcji. By wspomóc walczących na pierwszej linii frontu, firma pozyskała do akcji Evę Longorię, amerykańską aktorkę znaną z „Gotowych na wszystko”.
 
Gwiazda i aktywistka zadeklarowała swoje wsparcie dla inicjatywy. Tym sposobem 10 proc. ze sprzedaży wszystkich produktów z kolekcji zaprojektowanej przez aktorkę, zostanie przekazanych na konto Szpitala im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. W krótkim filmie opublikowanym na Instagramie Modivo, Longoria zwraca uwagę na fakt, że w Zielonej Górze odnotowano pierwszy przypadek zachorowania na koronawirusa w Polsce. W ten sposób podkreśla starania marki, by wspierać lokalne placówki medyczne i pracowników narażających swoje życie w walce z pandemią.
 
W wiosennej kolekcji Longorii dostępnych będzie ponad 130 różnych modeli butów, z których już ponad 60 można kupić online. Kolejne już wkrótce pojawią się na Eobuwie.pl i Modivo.pl. Więcej o aktorce i aktywistce pisaliśmy w artykule “Wszystko o Evie”.
Kamila Wojtkiewicz
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Modivo i Eva Longoria wspierają walkę z COVID-19
Proszę czekać..
Zamknij