Znaleziono 0 artykułów
05.08.2021
Artykuł partnerski

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne na lato 2021

05.08.2021
Fot. Marcin Tyszka

Trudno wyobrazić sobie letnią stylizację bez okularów przeciwsłonecznych. Model CL40187 z najnowszej kolekcji Celine jest dostępny w sklepie Optyk Kochański. W wyjątkowej sesji zdjęciowej uwiecznił go Marcin Tyszka, a przed obiektywem stanęła Gabi Drzewiecka.

Okulary są często najbardziej wyrazistym elementem stylizacji. Chronią oczy przed promieniami słonecznymi i podkręcają look tak, jak biżuteria. Nic dziwnego, że okulary przeciwsłoneczne ma w ofercie większość światowych marek modowych. Te od Celine szybko stały się nieodłącznym elementem garderoby gwiazd i influencerek, które pokochały je za stylowe oprawki nawiązujące kształtem do lat 50. i 80. XX w. Marka łączy styl vintage z najgorętszymi trendami. Dzięki temu trafia do nowoczesnych kobiet, które kochają bawić się modą.

Okulary przeciwsłoneczne Celine to najważniejszy akcent sesji zdjęciowej stworzonej przez salon Optyk Kochański we współpracy z United Vision, dystrybutorem francuskiej marki. W gdyńskim salonie optycznym znajdziemy najmodniejsze propozycje od światowych marek. Jego właścicielka Aleksandra Kochańska na Instagramie z pasją opowiada o tendencjach w oprawkach. Spopularyzowała też dobór okularów online. Dzięki temu kobiety w całej Polsce nie zgubią się w gąszczu trendów.

Głównym bohaterem zdjęć jest model Celine CL40187. Dostępny w 5 kolorach – od klasycznej czerni po mocny akcent fioletowy – jest jednym z najmodniejszych dodatków tego sezonu. Kocia forma ramki optycznie modeluje proporcje twarzy, a wąski kształt jest odzwierciedleniem najgorętszych trendów. Ambasadorką i twarzą modelu została dziennikarka telewizyjna i radiowa Gabi Drzewiecka. Wybór nie był przypadkowy, bo Gabi jak nikt inny odzwierciedla cechy najnowszego modelu francuskiej marki. Drzemie w niej seksapil, jest przebojowa i niezwykle dziewczęca zarazem. W okularach Celine Gabi Drzewiecka pozowała przed obiektywem Marcina Tyszki w sercu Warszawy.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij