Znaleziono 0 artykułów
24.11.2021

Najpiękniejsze świąteczne kalendarze

24.11.2021
(Fot. Getty Images)

Twórcy świątecznych kalendarzy wiedzą, że grudzień to czas, w którym na przekór ciemnościom warto znaleźć chwilę dla urody. Zamiast czekoladkami wypełniają je więc kosmetykami. Maseczki, perfumy, kremy, czasem perfumowane świece czy olejki znajdziecie w pięknych kolekcjonerskich opakowaniach.

Chanel: Hołd dla Chanel N˚5

Kalendarz adwentowy Chanel, 3251 zł

Kalendarz adwentowy przypadający w roku obchodów setnej rocznicy stworzenia zapachu Chanel N˚5 jest oczywiście hołdem dla kultowego zapachu. Zaprojektowany w formie przeskalowanego flakonu perfum, w środku mieści 27 przegródek, w których ukryte są perfumy, produkty do makijażu, kąpieli i akcesoria związane ze szczęśliwą dla Gabrielle Chanel cyfrą 5.

Diptyque: Gabinet osobliwości

Kalendarz adwentowy Diptyque, 1650 zł; świeca Baies z karuzelą, 475 zł, galilu.pl

Oprócz miniatur świec, z których słynie Diptyque, w kalendarzu francuskiej marki ukryte są perfumy, produkty do pielęgnacji czy ozdoby świąteczne. Dla tych, którzy nie zdążą go kupić (liczba jest limitowana), marka Diptyque przygotowała jeszcze wiele innych propozycji, między innymi karuzelę, która po nałożeniu na świecę kręci się, rzucając złote refleksy na wnętrze.

Rituals: Rytuał dla ciała i duszy

Kalendarz adwentowy Rituals Deluxe, 389 zł, w salonach Rituals i na rituals.com

 

 

 

 

 

 

Miniaturowe niespodzianki marka Rituals ukryła w trójwymiarowej świątecznej wiosce. Warto ich poszukać, bo są bardzo miłe. To 24 produkty, w tym cztery świece na adwentowe niedziele.

Dior Beauty: Z wizytą przy Avenue Montaigne

Kalendarz adwentowy Dior Beauty dostępny tylko w butiku Dior w warszawskiej Galerii Mokotów, 1937 zł

Kalendarz adwentowy Dior przypomina atelier marki przy paryskiej Avenue Montaigne. Gdy podnosi się kurtyna, ożywają stworzone przez artystkę Alice Shirley niebieskie liście i złote pąki. W środku kryją się 24 przegródki z niespodziankami od Dior Beauty.

Liberty London: Świetna selekcja

Kalendarz adwentowy Liberty London, 1450 zł, libertylondon.com

Kalendarz Liberty London wygląda jak gmach tego słynnego domu handlowego i tak jak on kryje wyselekcjonowane marki. Znajdziecie tu 25 produktów najlepszych światowych marek urodowych, między innymi Augustinusa Badera, Le Labo, Omorovicza czy Susan Kauffman.

Sephora: Zrób to sam

Kalendarz adwentowy DIY Sephora, cena zależy od zawartości

Propozycja dla tych, którzy cenią niespodzianki kontrolowane i indywidualizm. Jedna z propozycji Sephory to kalendarz DIY, czyli do it yourself. Marka przygotowuje opakowanie (wielorazowe, przyda się w kolejnych latach), a my spośród ponad tysiąca propozycji wybieramy zawartość.

YES: Dla poszukiwaczek złota

Kalendarz adwentowy YES, od 799 do 2895 zł

Kalendarz adwentowy marki YES to coś dla tych, którzy dobre samopoczucie zawdzięczają pięknej biżuterii. Idealny prezent dla kobiet, które uwielbiają niespodzianki i same lubią zaskakiwać. Kalendarz dostępny jest w pięciu wersjach, różniących się ukrytymi w nich kolekcjami.

La Mer. 12 dni piękna

Kalendarz adwentowy La Mer, 2080 zł

Zamknięte w pięknym opakowaniu produkty to 12 bestsellerów marki, stworzonych w oparciu o kultowy Miracle Brooth. Znajdziemy tu najsłynniejsze kremy La Mer, olejki, toniki. Hasło tegorocznego kalendarza to „The Tales of La Mer”.

Szymon Machnikowski
Proszę czekać..
Zamknij