Znaleziono 0 artykułów
16.06.2020

Nowa it-bag od Alexandra McQueena już w sprzedaży

16.06.2020
Zoe Zimmer (Fot. Materiały prasowe)

Ikoniczna The Story Shoulder, którą pokochały Laura Dern, Najwa Nimri i Jodie Turner-Smith, łączy elementy biżuteryjne i codzienne.

Nazwę torebki – The Story Shoulder – można rozumieć dwojako. Z jednej strony, nawiązuje do narracyjnej pasji domu mody Alexander McQueen, która stara się każdym pokazem opowiadać historię. Z drugiej, odwołuje się do praktycznego rozmiaru modelu. 

Laura Dern (Fot. Materiały prasowe)

W kolekcji wiosna-lato 2020 pojawiła się już torebka „The Story”. Nowy model to wersja z powiększonym uchwytem i utkanym łańcuchem. Jej prostokątny kształt na nowo zdefiniuje styl marki. 

Alexander McQueen wiosna-lato 2020 (Fot. Chloe Le Drezen)

Torebkę można nosić w ręku jako kopertówkę oraz przewieszoną przez ramię. W środku znajduje się główna przegroda z miejscem na karty, wyściełana skórzanym materiałem. Z przodu z kolei umiejscowiono zapinaną kieszeń na najpotrzebniejsze rzeczy. Nie zabrakło także skórzanego ściegu dzierganego oraz złotych oczek. Gwiazdy takie jak Laura Dern („Wielkie kłamstewka”), Najwa Nimri („Dom z papieru”) czy Jodie Turner-Smith („Nightflyers”) wybrały ten model przy wyborze codziennych stylizacji.

Torebka „The Story Shoulder” dostępna jest w paru wariantach kolorystycznych. Można ją kupić na stronie marki lub stacjonarnie w domu towarowym VITKAC. 

Ajok Madel (Fot. dzięki uprzejmości Melodie Jeng)

 

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij