Znaleziono 0 artykułów
10.02.2022

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja „Chocolate” marki Lemiss

10.02.2022
(Fot. Dorota Szulc)

Nowa kolekcja Lemiss „Chocolate” powstała z inspiracji naturą. Do barw ziemi i drzew nawiązuje motyw przewodni linii – kolor czekoladowy. Kojarzy się on oczywiście również ze słodyczami. To nie przypadek. Założycielki marki, Julia Wieniawa i Roma Janota, chciały przypomnieć, jak ważne są odpoczynek i brak presji w zabieganej codzienności.

Lemiss tworzą kobiety dla kobiet. Przyświeca im idea, aby wokół marki budować społeczność, w której dziewczyny się motywują, wspierają, dbają o zdrowie i poszukują harmonii. Dlatego projektują ubrania idealne zarówno na zajęcia z jogi, jak i aktywny dzień na mieście. Świetnie sprawdzą się one również jako baza do stylizacji na spotkanie z przyjaciółmi czy na randkę. Julia Wieniawa i Roma Janota łączą funkcjonalność z minimalizmem, aby kreacje Lemiss były odpowiednie w każdej sytuacji.

(Fot. Dorota Szulc)

Założycielki marki, projektując ubrania, inspirują się naturą – rozgrzanym piaskiem, zapachem morskiej soli i głęboką zielenią lasu, które znajdują odzwierciedlenie w spokojnej kolorystyce ubrań Lemiss. W najnowszej kolekcji, „Chocolate”, projekty nawiązują do barw ziemi – głęboki brąz napawa spokojem, harmonią i równowagą. W linii znalazły się body z długim rękawem, topy odsłaniające talię, legginsy. Ubrania są blisko ciała, akcentują jego kształty, wgłębienia i krągłości. Detale – dekolty na plecach, wycięcia, rękawy – podkreślają naturalne piękno. Proste fasony sprawiają, że rzeczy Lemiss wpisują się nowoczesny minimalizm, ale jest on pełen życia i seksowny.

Kolekcja „Chocolate” została uszyta w Polsce. Do jej produkcji użyto materiałów najwyższej jakości, które gwarantują wygodę i są przewiewne. Lemiss dba o środowisko, dlatego większość tkanin pochodzi z recyclingu i ma ekologiczne certyfikaty.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja „Chocolate” marki Lemiss
Proszę czekać..
Zamknij