Znaleziono 0 artykułów
08.09.2022

Nowe zdjęcie królewskiej rodziny: Kate i William odprowadzają dzieci do szkoły

08.09.2022
Księżna Kate z dziećmi (Fot. Materiały prasowe)

Książę i księżna Cambridge niedawno ogłosili przeprowadzkę do Adelaide Cottage w hrabstwie Berkshire, gdzie ich dzieci będą chodzić do słynnej prywatnej szkoły Lambrook School. Teraz podzielili się nowym rodzinnym portretem.

Wydaje się, że prawie cała brytyjska rodzina królewska opuszcza centralny Londyn – książę i księżna Sussex zamieszkali w Los Angeles, królowa Elżbieta na stałe przeniosła się do zamku Windsor, teraz natomiast przeprowadzka czeka księżną Kate i księcia Williama. Książę i księżna Cambridge przenoszą się do Adelaide Cottage w hrabstwie Berkshire. Zmiana spowodowana jest tym, że dzieci pary – książęta Louis i George oraz księżniczka Charlotte – zostali zapisani do Lambrook School w Berkshire, prywatnej szkoły z tradycją, sięgającą 1860 roku. Opublikowano zdjęcia, będące relacją z ich pierwszych dni roku szkolnego.

Księżna Kate i książę William z dziećmi (Fot. Materiały prasowe)

Na zdjęciu można podziwiać dzieci Kate i Williama w granatowo-białych mundurkach. Dla Louisa jest to pierwszy dzień w szkole. Księżna zdecydowała się strój z jednym ze swoich ulubionych printów, który powoli staje się jej znakiem rozpoznawczym – białe drobne kropki tym razem pokrywały jej rdzawobrązową sukienkę marki Rixo. Dobrała do tego zamszowe szpilki w dopasowanym kolorze oraz kolczyki z perłami. Książę William wystąpił natomiast w granatowym klasycznym garniturze i błękitnej koszuli.

Lambrook School, szkoła młodych członków brytyjskiej rodziny królewskiej, posiada ogromny teren, z małymi lasami, gdzie organizowane są ogniska, miniaturową farmą, na której z kolei uczniowie mogą opiekować się zwierzętami, a także wieloma boiskami czy miejscami do uprawiania sportu.

Księżna Kate i książę William z dziećmi (Fot. Materiały prasowe)

Brytyjskie media podają, że rodzina księcia i księżnej Cambridge czas będzie spędzać także w swoim letnim domu, Anmer Hall w hrabstwie Norfolk, oraz w swoich londyńskich apartamentach.

 

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij