Znaleziono 0 artykułów
23.06.2021
Artykuł partnerski

Nowy Jeep Compass: Stworzony, by zaskakiwać

23.06.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Nowy Jeep Compass łączy off-roadowy charakter z zaletami miejskiego auta. Samochód jest dostępny w pięciu wersjach.

Nowy Jeep Compass to idealny samochód dla pragmatycznych marzycieli – racjonalnych i rzeczowych, a jednocześnie pragnących wyrwać się z codziennej rutyny. Jest piękny – nowoczesna estetyka pozostaje wierna wyrafinowanemu stylowi marki. Jest także bezpieczny, bo wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa i łączności. I oczywiście dużo może – wszak Jeepa 4 x 4 od ponad 80 lat uznaje się za lidera jazdy terenowej.

Jeep Compass: Inteligentnie zaprojektowany

Samochód powinien być przede wszystkim wygodny i funkcjonalny, ale przecież wygląd też ma znaczenie. Nowy Jeep Compass zachwyca od pierwszego spojrzenia. Nawiązujący do historii marki dizajn w unowocześnionej wersji idealnie wpisuje się w miejski charakter samochodu.

(Fot. Materiały prasowe)

Jednocześnie jest bogaty w rozwiązania high-tech, takie jak reflektory full LED o smukłym profilu, które gwarantują nie tylko atrakcyjny wygląd, lecz także bezpieczeństwo na drodze. Nowe oświetlenie przednie zwiększa jasność o około 100 proc. w porównaniu z reflektorami ksenonowymi – poprawia zarówno percepcję głębi, jak i oświetlenie boczne. Co za tym idzie: auto jest lepiej widoczne na drodze.

(Fot. Materiały prasowe)

Kto nie poczuje miłości od pierwszego wejrzenia, patrząc na nowego Jeepa Compass z zewnątrz, z pewnością pokocha go w chwili, gdy zajrzy do środka. Wnętrze z rzeźbionymi powierzchniami 3D i technicznymi detalami oraz liczne opcje personalizacji wykończenia i tapicerek wysokiej jakości, a także miękkie w dotyku materiały to kwintesencja wyrafinowanego stylu.

(Fot. Materiały prasowe)

Zastosowanie różnych materiałów i faktur nadało nowej desce rozdzielczej trójwymiarowy efekt z poziomym trójwarstwowym otwarciem, przypominającym styl architektoniczny. Fanów nowinek technicznych ucieszy cyfrowy zestaw wskaźników full HD o przekątnej 10,25 cm. Ogromną zaletą jest także większa funkcjonalność kabiny, uzyskana dzięki inteligentnemu wykorzystaniu przestrzeni.

Jeep Compass jest wyposażony w nowoczesne systemy bezpieczeństwa

Nowy Compass jest pierwszym samochodem Jeepa w Europie oferującym autonomiczną jazdę na poziomie 2. W jego standardowym wyposażeniu znajduje się cała gama systemów ADAS najnowszej generacji. Należą do nich: system rozpoznawania znaków drogowych (Traffic Sign Recognition) czytający i interpretujący znaki drogowe, inteligentny asystent prędkości (Intelligent Speed Assist) automatycznie dostosowujący prędkość do zalecanych limitów oraz system wykrywania senności kierowcy (Drowsy Driver Alert) ostrzegający kierowców, że ich uwaga słabnie. System automatycznego hamowania awaryjnego (Automatic Emergency Braking) z funkcją rozpoznawania pieszych i rowerzystów spowalnia pojazd aż do całkowitego zatrzymania pozwala uniknąć wypadku. Najważniejszą nową funkcją jest asystent jazdy na autostradzie (Highway Assist), łączący tempomat adaptacyjny i asystenta pasa ruchu. Automatycznie dostosowuje prędkość i tor jazdy pojazdu, dzięki czemu samochód pozostaje na środku pasa, w rozsądnej odległości od pojazdu poprzedzającego, zapewniając kierowcy spokój.

(Fot. Materiały prasowe)

Nowy Jeep Compass dostępny jest w pięciu wersjach, jeśli chodzi o poziom wyposażenia, z pięcioma różnymi kombinacjami jednostek napędowych, takich jak benzyna, diesel i hybryda plug-in. Do wyboru są trzy skrzynie biegów – sześciostopniowa manualną, automatyczna dwusprzęgłowa (DDCT) lub sześciostopniowa automatyczna. Można wybrać napęd na przednie lub na cztery koła. Nowy Jeep Compass to samochód stworzony, by zaskakiwać.

Korzystne finansowanie

Nowy Jeep Compass jest dostępny w korzystnym leasingu dla firm. Zasady są proste. Wszystkie formalności – od złożenia wniosku o leasing po podpisanie umowy można załatwić zdalnie. Nie trzeba nawet wychodzić z domu czy biura. Decyzję otrzymamy bardzo szybko. Okres leasingu wynosi 36 miesięcy, a pierwsza wpłata to tylko 20 proc. Dobrą wiadomością jest też całkowity, niezwykle atrakcyjny koszt leasingu — 102 proc.

Teraz nowy Jeep Compass jest jeszcze bardziej dostępny!

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij