Znaleziono 0 artykułów
03.02.2023

Nowy zegarek Omega: Speedmaster Super Racing

03.02.2023
Fot. Materiały prasowe

Marka Omega rozszerza swoje portfolio o kolejny model. Speedmaster Super Racing to pierwszy zegarek z innowacyjnym systemem Spirate™, umożliwiającym tak precyzyjną regulację chodu mechanizmu.

Omega regularnie zaskakuje swoich klientów nowościami. Tym razem szwajcarska marka wprowadziła do kolekcji zegarek Speedmaster Super Racing wyposażony w system Spirate™. Kluczowym elementem tego mechanizmu jest wykonany z krzemu włos balansu, zapewniający niezwykłą precyzję chodu mechanizmu – dobowe odchyły nie przekraczają tutaj dwóch sekund.

Fot. Materiały prasowe

Tarczę okala charakterystyczny tor minutowy w wyścigowym stylu oraz bezel z czarnej ceramiki ze słynną skalą tachymetru naniesioną emalią i wypalaną metodą „grand feu” w nowym, żółtym odcieniu. Te sam kolor pojawił się także w zegarku Seamaster Aqua Terra >15000 GAUSS z 2013 roku. Wzór plastra miodu na tarczy jest zaś nawiązaniem do koncepcyjnego czasomierza ze zbiorów Muzeum Omegi, który przetrwał ekstremalne oddziaływanie magnetyczne o sile 160 000 gausów.

Zegarek Speedmaster Super Racing posiada certyfikat Szwajcarskiego Federalnego Instytutu Metrologii (METAS). Model dostarczany jest w specjalnym pudełku, gdzie znajduje się miejsce na pasek NATO z powtórnie przetwarzanego nylonu oraz na specjalne narzędzie do wymiany paska na bransoletę.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Nowy zegarek Omega: Speedmaster Super Racing
Proszę czekać..
Zamknij