Znaleziono 0 artykułów
22.03.2023

Paris Jackson w złotej sukience z archiwum domu mody Gucci

22.03.2023
Paris Jackson w złotej sukience z archiwum domu mody Gucci (Fot. Getty Images)

Na gali rozdania nagród Fashion Trust U.S. w Los Angeles Paris Jackson pozowała fotoreporterom w złocistej sukni domu mody Gucci. W tej samej kreacji Keira Knightley wystąpiła na premierze filmu „Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka” w 2006 roku. 

Na premierze filmu „Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka” w Londynie odtwórczyni jednej z głównych ról, Keira Knightley, pozowała na czerwonym dywanie w metalicznej sukni Gucci z odważnie odsłoniętym dekoltem. Projekt pochodził z kolekcji na sezon jesień-zima 2006 stworzonej przez ówczesną dyrektorkę kreatywną włoskiego domu mody Fridę Giannini. Gwiazda uzupełniła stylizację złotym paskiem i minimalistyczną biżuterią.

Keira Knightley na premierze filmu „Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka” w 2006 roku (Fot. Getty Images)

Siedemnaście lat później na tę samą sukienkę zdecydowała się Paris Jackson. Córka króla popu założyła złocisty projekt na galę rozdania nagród Fashion Trust U.S. w Goya Studios. Do kreacji dobrała srebrny pasek i szpilki na platformie w karmelowym odcieniu. Włosy ułożyła w delikatne fale, a urodę podkreśliła rozświetlającym makijażem.

To nie pierwszy raz, gdy Jackson wybrała kreację z metką Gucci. Jako jedna z wielu gwiazd w ostatnich miesiącach sięgnęła po kreację vintage, przypieczętowując trend na szukanie inspiracji w archiwach.

Paris Jackson na co dzień sięga po kreacje w stylu lat 90. XX wieku, punkrockowe akcenty i crop topy. Gwiazda ma już za sobą pierwsze sukcesy w świecie modelingu. Pojawiła się na łamach „Vogue’a” czy „Harpers Bazaar”. W 2020 roku wystąpiła na pokazie Jeana Paula Gaultiera u boku supermodelek Belli i Gigi Hadid oraz Karlie Kloss. Wzięła także udział w kampanii Skims.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Paris Jackson w złotej sukience z archiwum domu mody Gucci
Proszę czekać..
Zamknij