Znaleziono 0 artykułów
29.06.2023

Jubileusz płynu micelarnego Garnier

29.06.2023
Płyn micelarny Pink Garnier jest na rynku od 10 lat (Fot. Materiały prasowe)

Kultowy płyn micelarny marki Garnier obchodzi w tym roku 10. urodziny. Uwielbiany przez Polki Pink nie tylko pomaga w demakijażu, ale także oczyszcza i koi wrażliwą skórę twarzy. 

Płyn micelarny Pink do skóry wrażliwej 3w1 od Garnier Skin Naturals to produkt niezwykle funkcjonalny. Zawarte w nim micele w stu procentach usuwają makijaż i zanieczyszczenia. Hipoalergiczna formuła wzbogacona o glicerynę botaniczną pomaga odżywić oraz nawilżyć skórę. Co więcej, nie powoduje uczucia napięcia, a także nie wymaga spłukiwania. Pozostawienie produkt na twarzy zapewni łagodne ukojenie.

Płyn micelarny Garnier w tęczowej odsłonie (Fot. Materiały prasowe)

Tęczowa celebracja na Miesiąc Dumy

Nic więc dziwnego, że płyn mineralny od Garnier od lat jest numerem jeden wśród kosmetyków tej kategorii. W tym roku obchodzi 10. urodziny. Marka zdecydowała się nie tylko celebrować swój jubileusz, ale także wesprzeć osoby LGBT+. W związku z obchodzonym w czerwcu na całym świecie Miesiącem Dumy, kultowy płyn dostępny jest w tęczowej odsłonie z hasłem „Remove your make-up, dont remove your pride”. Ponadto, Garnier nawiązał współpracę z pozarządową organizacją Heritage of Pride, która każdego roku organizuje wydarzenia upamiętniające zamieszki w Stonewall z 1969 roku. Misją organizacji jest działanie na rzecz tolerancyjnej przyszłości, w której każdy ma takie same prawa.

Promowanie różnorodności jest również bardzo ważne dla marki Garnier. Limitowana edycja płynu micelarnego to tylko początek wsparcia udzielonego osobom LGBT+. Firma chce edukować i zapewnić widoczność osobom, które chcą podzielić się ze światem swoją historią.

Płyn micelarny Pink Garnier jest na rynku od 10 lat (Fot. Materiały prasowe)

Wyjątkowe wydarzenie Garnier

Aby uczcić dekadę istnienia płynu mineralnego od Garnier, zorganizowano dwudniową imprezę. Na wydarzenie zaproszono dermatolożkę dr Małgorzatę Marcinkiewicz, influencerkę Olę Cedro, feministkę Martynę Kaczmarek oraz drag queen Himerę, prowadzącą autorski program „Usłyszcie nas!”. Tematem przewodnim rozmów była ewolucja podejścia do makijażu i pielęgnacji na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, ale także istota podejmowania przez globalne brandy odpowiedzialnych społecznie tematów. Na gości czekały również indywidualne konsultacje z dermatologami i kosmetologami, warsztaty z upcyklingu oraz urodzinowe afterparty.

Aleksandra Kupras
  1. Uroda
  2. Pielęgnacja
  3. Jubileusz płynu micelarnego Garnier
Proszę czekać..
Zamknij