Znaleziono 0 artykułów
24.01.2023

Podcast „About Time!”, s. 2, odc. 9: Manifest codziennego bohatera

24.01.2023
Fot. Jakub Pleśniarski

Balans w życiu – trudno go zdefiniować, a co dopiero osiągnąć. „Codzienni bohaterowie„ to ci, którzy podejmują grę o równowagę z samym sobą i wygrywają samoświadomość, pozytywne myślenie i energię do działania (często zaczerpniętą z lęków).

W rozmowie z Robinem Sharmą, jednym z najwybitniejszych światowych coachów i autorem takich bestsellerów jak „Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko” rozmawiam o tym, że równowaga to nie perfekcjonizm, że wymaga odporności psychicznej, rozumienia naszych słabości i autentyczności. To świetna rozmowa, pełna praktycznych rad, które pomogą w budowaniu własnej, życiowej stabilności emocjonalno-intelektualnej.

Robin Sharma / (Fot. Materiały prasowe)

Robin Sharma – jeden z najwybitniejszych światowych ekspertów w dziedzinie rozwoju osobistego, autor bestsellerów „Mnich, który sprzedał swoje Ferrari”, „Klub 5 rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko”, „”Manifest codziennego bohatera. Myśl pozytywnie, działaj skutecznie, zmieniaj świat na lepsze”. Z rad Robina Sharmy korzystają znani biznesmeni, gwiazdy rocka, przedsiębiorcy i członkowie rodów królewskich, a także firmy takie jak Nike, NASA czy Microsoft.

Odcinek w języku angielskim.

Anna Jurgaś
Proszę czekać..
Zamknij