Znaleziono 0 artykułów
05.05.2022

Ponadczasowa biel w letniej kolekcji Solar

05.05.2022
Fot. materiały prasowe

Nie ma chyba koloru, który bardziej kojarzyłby się z latem niż biel. Nadaje stylizacjom lekkości, podkreśla wakacyjną opaleniznę, jest jak płótno, które „chłonie” wyraziste detale i misterne konstrukcje. Nic dziwnego, że co sezon powraca w kolekcjach projektantów i popularnych marek. Nie zabrakło jej także w letnich propozycjach Solar. Przyjmuje w nich rozmaite odsłony.

Choć na wiosenno-letnich wybiegach widzieliśmy zatrzęsienie wzorów i paradę intensywnych kolorów, projektanci nie zapomnieli o ponadczasowych odcieniach. Szczególnie dużo uwagi poświęcili bieli – wykorzystali ją w minimalistycznych i awangardowych sylwetkach, włączyli do stylizacji w stylu sportowym i boho, pokazali, że nadal świetnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

Fot. materiały prasowe

Biel odgrywa także kluczową rolę w letniej kolekcji Solar. Występuje na zwiewnych ażurowych sukienkach, klasycznych garniturach czy nonszalanckich kompletach luźnych spodni i oversize’owych koszul. Biała jest nawet biżuteria – masywne kolczyki bazujące na nieśmiertelnym połączeniu bieli ze złotem stanowić będą idealne wykończenie wakacyjnych stylizacji.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Ponadczasowa biel w letniej kolekcji Solar
Proszę czekać..
Zamknij