Znaleziono 0 artykułów
06.03.2018

Pop-Up Boutique OMEGA w Paryżu

06.03.2018
Pop-up Boutique OMEGA mieści się w modnej paryskiej dzielnicy, Le Marais (Fot. materiały prasowe OMEGA)

Obchodząca w tym roku 170-lecie istnienia marka OMEGA postanowiła podążyć za jednymi z największych obecnie trendów w świecie mody – personalizacją oraz prezentowaniem premierowych odsłon produktów w tymczasowych butikach typu pop-up. W najnowszym, zlokalizowanym w modnej paryskiej dzielnicy Le Marais, próżno jednak szukać zegarków. Tym razem wszystko kręci się wokół… pasków.

Paryski Pop-Up Boutique OMEGA jest pierwszym na świecie, który w 100 procentach koncentruje się na kolorowych paskach w stylu NATO. Goście butiku otrzymają nie tylko możliwość wyboru jednej z wielu dostępnych wersji (między innymi z liczącej ponad 18 wzorów kolekcji „Country Flag”), ale przede wszystkim poddania jej personalizacji – na paskach ze skórzanymi szlufkami można na przykład wytłoczyć swoje imię bądź dowolną (lecz ograniczoną liczbą znaków) treść.  OMEGA jest więc kolejną marką z branży produktów luksusowych, która stawia na indywidualizację oraz dostosowywanie oferty do zróżnicowanych potrzeb i upodobań swoich klientów.

(Fot. materiały prasowe OMEGA)
Ambasador marki OMEGA, Presley Gerber na otwarciu paryskiego Pop-up Boutique'u (Fot. materiały prasowe OMEGA)

Nie tylko możliwość personalizacji ma stanowić unikalną część wizyty w pop-upie OMEGA. To także nowy, zdominowany przez technologię sposób robienia zakupów. Na głównej witrynie butiku umieszczono ruchomą prezentację wszystkich dostępnych pasków OMEGA NATO, a tradycyjne drzwi zastępuje cyfrowy ekran umożliwiający klientom zapoznanie się z wzorami dostępnymi dla posiadanego przez nich modelu zegarka. Innowacyjny jest także system płatności – przez telefon i z dostawą pod wskazany adres.

Pasek zaprojektowany przez ambasadora marki, Presleya Gerbera (Fot. materiały prasowe OMEGA)

OMEGA „Pop-Up Boutique” zlokalizowany jest przy 11 Rue Debelleyme w Trzeciej Dzielnicy Paryża. Do dyspozycji gości będzie przez kolejne sześć miesięcy.

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Pop-Up Boutique OMEGA w Paryżu
Proszę czekać..
Zamknij