Znaleziono 0 artykułów
04.12.2021

Posiadłość z filmu „Kevin sam w domu” do wynajęcia

04.12.2021
Fot. Sarah Crowley

Przy okazji premiery filmu „Nareszcie sam w domu” Airbnb udostępni na jedną noc świąteczną posiadłość rodziny McCallisterów. Rezerwacje zaczną się (i pewnie skończą) 7 grudnia.

Kto z nas oglądając „Kevina samego w domu” nie marzył o tym, by spędzić święta w willi McCallisterów w zasypanym śniegiem Chicago? Pomyślcie tylko o przestronnym salonie z choinką i ozdobnymi skarpetami zawieszonymi nad kominkiem, przytulnej sypialni z dużym łóżkiem (podobno można po nim skakać) czy oświetlonym tysiącami światełek ogrodzie. Teraz marzenia fanów w końcu mają szansę się spełnić.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Airbnb (@airbnb)

Przy okazji premiery „Nareszcie sam w domu”, nowej odsłony świątecznej franczyzy, Airbnb zdecydowało się wynająć kultową posiadłość. Niestety, tylko na jedną noc i tylko czterem osobom. Gospodarzem będzie Buzz McCallister, starszy brat Kevina. „Być może pamiętacie mnie jako mało sympatycznego brata Kevina, ale od tego czasu wiele się zmieniło. Dorosłem i z przyjemnością podzielę się z wami moim rodzinnym domem (a nawet pizzą!) w te święta. Mam tylko jedną prośbę – zostawcie moją tarantulę Axl w spokoju” – czytamy w opisie.

Goście będą mogli spędzić noc w posiadłości McCallisterów już 12 grudnia. Platforma otworzy możliwość rezerwacji 7 grudnia o godz. 20. Kto pierwszy ten lepszy!

Zobaczcie, jak prezentuje się dom Kevina w świątecznym wydaniu 30 lat po premierze kultowej komedii.

Julia Właszczuk
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Posiadłość z filmu „Kevin sam w domu” do wynajęcia
Proszę czekać..
Zamknij