Znaleziono 0 artykułów
07.11.2019

Prada i adidas łączą siły

07.11.2019
Teaser kolekcji adidas x Prada (Fot. materiały prasowe)

Nieoczekiwana, zaskakująca, ekscytująca. Takimi przymiotnikami już teraz opisuje się prawdopodobnie najbardziej luksusową współpracę, jaką podjęła marka sportowa. Siły tym razem łączą adidas i Prada.

Pierwsze pogłoski o tym, że adidas i Prada pracują nad wspólnym projektem, pojawiły się miesiąc temu. Natychmiast zdominowały publikacje o tematyce streetwearowej. Dziś potwierdzili je sami zainteresowani – zarówno niemiecka marka, jak i włoski dom mody opublikowali na swoich instagramowych profilach pierwsze zdjęcie zapowiadające kolekcję. Jaki model buta kryje się w umieszczonych w torbie Prady pudełkach? Nie wiadomo.

Pudełka w dwóch rożnych kolorach mogą oznaczać, że współpraca adidasa z Pradą dotyczyć będzie nie jednego, a dwóch modeli sneakersów – z linii sportowej (kolor czarny) i Originals (kolor niebieski). Pozostałe szczegóły dotyczące kolekcji nie są jeszcze znane. Nie wiadomo nic także na temat daty premiery.

O współpracy adidasa i Prady już teraz mówi się jako o najbardziej luksusowej kooperatywie, jaką kiedykolwiek podjęła marka sportowa. Zaprojektowanie sneakersów, w których funkcjonalność i technologia łączyć się będą z designem, powinno przyjść Miucci Pradzie z łatwością. Włoski dom mody ma już bowiem na swoich koncie kilka cieszących się świetną renomą modeli: Cloudbust, Cloudbust Thunder czy Pegasus.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij