Znaleziono 0 artykułów
16.11.2020

Premierowo na Vogue.pl: Luksusowe kapcie od &Other Stories i Hums

16.11.2020
Fot. materiały prasowe

Home office zmienia nasze przyzwyczajenia związane z modą. Czy zamiast szpilek pokochamy wygodne sneakersy, a podczas domówek będziemy imprezować w luksusowych kapciach? Do tego ostatniego zachęca kolekcja stworzona przez &Other Stories i Hums. 

&Other Stories zna się na trendach. Hums słynie z ekskluzywnego obuwia domowego. Ta współpraca nie mogła się nie udać. Do zrzucenia niewygodnych butów zachęci nawet największe miłośniczki szpilek.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Mimo że kapcie utożsamiane są raczej z ubraniem domowym, założeniem Hums od początku było tworzenie stylowych pantofli, które sprawdzą się podczas wypoczynku i wyjścia na śniadanie do ulubionej kawiarni. Pokryte solidną warstwą aksamitu i artystycznymi zdobieniami klapki i loafersy zabawny dizajn łączą z wygodą i wysoką jakością wykonania. Te wartości marka przeniosła na kolekcję stworzoną we współpracy z &Other Stories.

Fot. materiały prasowe

W limitowanej odsłonie znalazły się klapki w odcieniu szmaragdowej zieleni i z naszytą kolorową grafiką, model w czarno-różowe romby i klasyczne czarne kapcie z zabawnym serduszkiem. O tym, że mogą być uzupełnieniem eleganckiej stylizacji, przekonuje kampania. Kapcie zestawiono w niej z szyfonowymi sukienkami, metalizowanymi garniturami i spodniami z cekinów.

W sklepach kolekcja pojawić się ma 19 listopada.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij