Znaleziono 0 artykułów
08.09.2021

Premierowo na Vogue.pl: Nowa kolekcja Les Mains Hermès

08.09.2021
Fot. materiały prasowe

Les Mains Hermès stanowi naturalną kontynuację linii Hermès Beauty, która obejmuje już luksusowe szminki Rouge Hermès i róże do policzków Rose Hermès. 

W nowej kolekcji obok lakierów do paznokci znajdą się też ochronna baza, top coat i zestaw pilniczków.

Fot. materiały prasowe

Zamknięte w eleganckich buteleczkach, zwieńczonych biało-złotymi zakrętkami, lakiery oddają zamiłowanie marki do piękna i rękodzieła.

Fot. materiały prasowe

Na uwagę zasługuje też paleta kolorystyczna, utrzymana w najgorętszych jesiennych odcieniach: od głębokiego bordo, szmaragdu, fioletu i indygo, przez słoneczny oranż, intensywną fuksję i energetyczną czerwień, po subtelne beże i pastelowy róż.

Fot. materiały prasowe

Lakiery są dostępne w 24 odcieniach, co nawiązuje do paryskiego adresu marki od 1880 roku, przy ulicy 24 Faubourg Saint-Honoré.

Fot. materiały prasowe

Kolekcję uzupełniają krem do rąk oraz odżywczy olejek do paznokci i skórek, niezbędne do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dłoni oraz utrzymania zadbanego manikiuru i przedłużeniu jego trwałości.

Fot. materiały prasowe

– Dłoń to troska. Jest naszym partnerem, naszym okiem, naszą tożsamością. Nie ma płci, jest dłonią jeźdźca lub rzemieślnika, jednocześnie potężna i delikatna. Dłoń daje życie. Jest również symbolem naszych relacji z innymi – mówi o kolekcji Pierre-Alexis Dumas, dyrektor artystyczny Hermès.

Marta Krupińska
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Premierowo na Vogue.pl: Nowa kolekcja Les Mains Hermès
Proszę czekać..
Zamknij