Znaleziono 0 artykułów
31.08.2020

Premierowo na Vogue.pl: Wegańska pielęgnacja od &Other Stories

31.08.2020
Fot. materiały prasowe

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji marki &Other Stories otrzymały certyfikat Vegan Society, najstarszej na świecie organizacji wegańskiej.

Kolekcja kosmetyków do pielęgnacji powstała w Sztokholmie. Ich receptury mają odpowiadać potrzebom skóry, które zmieniają się kilka razy w roku. W skład linii weszło dziewięć produktów, w tym peelingi, nawilżające i odżywcze kremy, płyny do mycia ciała i kremy do rąk. Wszystkie stworzono wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego, w tym z oleju z bawełny i owsa, które wykazują regenerujące i kojące właściwości (są odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry).

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

Ze skandynawskiego dziedzictwa czerpano także przy tworzeniu projektu opakowań. Zamknięto je w minimalistycznych flakonach, które przypominają aptekarskie buteleczki. Do ich stworzenia posłużyły materiały z drugiego obiegu, głównie pozyskany z recyklingu plastik, tuby z aluminium i szkło. Proste są także etykiety i zapachy (obudowano je wokół trzech głównych kompozycji: Humlegården, Lärkstaden i Fjäderholmarna).

Kolekcja została stworzona z myślą o przyszłości – mówi Rocky af Ekenstam Brennicke, Brand & Creative Di-rector & Other Stories. – Nasze klientki poszukują dziś produktów, które odzwierciedlają ich wartości. Wyrażając to, co dla nas ważne, zapraszamy wszystkich do tego świata.

Fot. materiały prasowe

Linia ekologicznych kosmetyków z certyfikatem Vegan Society pojawi się w sprzedaży we wrześniu w sklepach stacjonarnych marki i na stronie stories.com.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij