Znaleziono 0 artykułów
31.05.2021

Courteney Cox i Ed Sheeran w tańcu z „Przyjaciół”

31.05.2021
Ed Sheeran i Courteney Cox (Fot. Getty Images)

And five, six, seven, eight! Kilka dni po premierze odcinka specjalnego „Przyjaciele: Spotkanie po latach” Courteney Cox i Ed Sheeran odtworzyli kultową choreografię Moniki i Rossa.

W odcinku „The One With the Routine” z szóstego sezonu „Przyjaciół” oglądaliśmy rodzeństwo Gellerów w tańcu z dzieciństwa. Monica i Ross chcieli zostać zauważeni przez rodziców w noworocznym programie „Dick Clark’s New Year’s Eve”. Niezapomnianego układu zabrakło w programie „Przyjaciele: Spotkanie po latach”. Dlatego Courteney Cox postanowiła poza planem udowodnić, że nie zapomniała kroków.

„Taki tam, rutynowy taniec z przyjacielem…” [„Just some routine dancing with a friend…”], napisała pod filmikiem opublikowanym na Instagramie, na którym daje się porwać muzyce z Edem Sheeranem. Wideo pojawiło się również w mediach społecznościowych piosenkarza. „Spotkaliśmy się ponownie w ten weekend” [„Had a reunion of our own this weekend”], napisał muzyk, uzupełniając wpis hasztagiem „#obviouslybetterthanross” [„oczywiście lepszy od Rossa”].

Znajomi wykonali układ na trawie z podkładem muzycznym z serialu w tle. Niemal perfekcyjnie odtworzoną choreografię i nieco słabszą synchronizację ruchów przerwał skok Cox w objęcia Eda, po którym oboje runęli na ziemię.

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij