Znaleziono 0 artykułów
21.04.2023

Ralph Kaminski w roli panny młodej w nowym teledysku u boku modelki Oli Rudnickiej

21.04.2023
(Fot. Marcin Kempski dla "Vogue Polska")

„Jestem gotów, by dzielić życie i siebie dzielić z tobą” – śpiewa Ralph Kaminski w piosence „Pies”, do której właśnie opublikował teledysk. Artysta wystąpił w nim roli panny młodej u boki światowej sławy polskiej modelki Oli Rudnickiej.

Od kiedy w 2016 roku wydał swój pierwszy album, Ralph Kaminski, a właściwie Rafał Stanisław Kamiński, pozostaje jednym z najbardziej oryginalnych polskich artystów, który swoją kreatywnością zaskakuje przy każdym nowym projekcie. Artysta nie tylko śpiewa, ale i sam pisze także teksty, wymyśla teledyski, scenografię i kostiumy. Mając już na koncie trzy albumy studyjne – „Morze”, „Młodość” i „Kora” – przy następnym projekcie chciał spróbować czegoś nowego. – Nie chcę jeszcze za dużo zdradzać. Zauważyłem jednak, że mogę pisać o innych rzeczach. Pisząc swoje nowe piosenki, czuję się jeszcze bardziej sobą – jestem jeszcze bardziej odważny i bezkompromisowy. Czuję, że pióro mi się wyostrzyło. Jestem bardziej swobodny – mówił w rozmowie z Moniką Kurek dla magazynu „K-Mag”.

Ola Rudnicka w teledysku „Pies” Ralpha Kaminskiego

W ostatni dzień wakacji 2022 roku premierę miał album „Bal u Rafała”, a w sieci opublikowano już wideoklipy do m.in. takich utworów z płyty, jak „Duchy” czy „Krystyna”. Teraz, 20 kwietnia 2023 roku, premierę miał teledysk do utworu „Pies”. Tym razem artysta pojawił się w roli panny młodej. Ubrany w białą suknię i welon, występuje u boku polskiej modelki Oli Rudnickiej. – Każdy mój projekt jest o jakiejś osobie, jakiejś wersji mnie. Staję się postacią z bajki, z kreskówki. Wszystko po to, żeby słuchacz wiedział, jakiego mnie przypisać do danego etapu twórczości. Wizerunek, który tworzę, musi więc mieć jeden charakterystyczny element. Jakby dziecko miało namalować mnie w schematyczny sposób – opowiadał Kaminski w rozmowie z „Vogue Polska”.

 

Julia Lubecka
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Ralph Kaminski w roli panny młodej w nowym teledysku u boku modelki Oli Rudnickiej
Proszę czekać..
Zamknij