Znaleziono 0 artykułów
25.03.2019

Rejestracja na Shopping Experience powered by Vogue Polska

25.03.2019
Shopping Experience powered by Vogue Polska

W ostatni weekend marca w The Designer Gallery w Galerii Mokotów czekają na naszych czytelników zakupy ze stylistami, warsztaty i panele. Wstęp na wszystkie te wyjątkowe wydarzenia jest bezpłatny.

Spotkania ze stylistką, konsultacje beauty i szereg ciekawych spotkań. Pierwsza edycja Shopping Experience powered by Vogue Polska odbędzie się pod znakiem nie tylko zakupowych niespodzianek przygotowanych przez butiki w The Designer Gallery w Galerii Mokotów. Na czytelników magazynu i klientów centrum handlowego będzie czekał multimedialny pop-up naszego magazynu, a także panele z udziałem ekspertów z branży mody i urody.

Zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in. Gosia Baczyńska, Dr Irena Eris, Kasia Sokołowska, Joanna Przetakiewicz, Maciej Słomkowski, Marta Dyks, Zuzanna Kuczyńska (Le Petit Trou), duet MMC oraz Antonina Samecka i Klara Kowtun (RISK made in Warsaw), poruszą temat współczesnych pokazów mody, budowania i rozwijania marek, a także nowych zjawisk w modzie. Panele poprowadzą członkowie redakcji „Vogue Polska”, a także wybitny dziennikarz związany z magazynem – Piotr Zachara. 

Co więcej, w specjalnych Strefach Fashion i Beauty będzie możliwość odbycia indywidualnych spotkań ze znanymi stylistkami, w tym szefową stylistów polskiej edycji „Vogue'a”, Karoliną Gruszecką, a także przygotowania perfekcyjnego smokey eyes pod okiem wizażystek marki Dr Irena Eris.

Dodatkowo w Strefie Photo nasz fotograf będzie polował na najlepsze stylizacje, które mają szansę pojawić się na Vogue.pl!

Dokładny program wydarzenia dostępny TUTAJ.

 
Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij