Znaleziono 0 artykułów
23.03.2019

Strefy „Vogue Polska” w Galerii Mokotów

23.03.2019
Shopping Experience powered by Vogue Polska

Podczas pierwszej edycji Shopping Experience powered by Vogue Polska, która odbędzie się w ostatni weekend marca, zapraszamy do The Designer Gallery, a w niej trzech stref tematycznych  zaaranżowanych przez nas w warszawskiej Galerii Mokotów. Na gości będą czekać sztab ekspertów i moc atrakcji.

W dobrych rękach, czyli Strefa Beauty 

Makijażystki marki Dr Irena Eris pokażą swoim gościom, jak profesjonalnie przygotować skórę do makijażu, a następnie wykonają spektakularne smoky eyes, bazując na najnowszych produktach marki. Warto dodać, że przy powstawaniu kolorowych kosmetyków Dr Ireny Eris brała udział znana makeupistka Dariia Day, która regularnie współpracuje z redakcją „Vogue Polska”, malując modelki do sesji modowych. 

Wśród nowości znajdzie się sześć metalicznych cieni do powiek o pudrowej konsystencji i wysokiej zawartości pigmentu: Champagne Quartz, Gold Patina, Rose Gold, Black Diamond, Liquid Silver oraz Soft Emerald. Nietypowa konsystencja pomaga uzyskać szybki i spektakularny efekt. Cienie idealnie przylegają do powieki i pozostawiają wrażenie wygładzonej skóry. 

Konsultacje będą się odbywać przy trzech stanowiskach. Na dwa z nich obowiązuje rejestracja, która rusza w poniedziałek 25 marca o 12.00 na stronie Vogue.pl. W trzecim nie ma możliwości zapisów, obowiązuje kolejność zgłoszeń chętnych na miejscu.

(Fot. Francois G. Durand/Contributor/Getty Images)

Okiem eksperta, czyli Strefa Fashion 

Trzy znane stylistki: Karla Gruszecka – szefowa stylistów „Vogue Polska”, Ina Lekiewicz – współpracująca z redakcją fotografka modowa i stylistka mieszkająca w Londynie, i Dagmara Radzikowska, freelancerka również pracująca m.in. dla polskiej edycji „Vogue’a”, współautorka poradnika modowego "Modnie i wygodnie. Jak trampki weszły na salony", będą doradzać w kwestiach stylu i korzystnych dla sylwetki rozwiązań i fasonów, kolorystyki i codziennego adaptowania mody na własne potrzeby. Te indywidualne konsultacje, oparte na wieloletnim doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku, będą uwzględniać również nowe światowe trendy. 

Stylistki będą wspomagane przez silną grupę konsultantek modowych – Michalinę Murawską, redaktorkę Vogue.pl, Martę Zaczyńską, asystentkę działu mody „Vogue Polska” i Urszulę Zwiefkę, asystentkę redakcji. 

Konsultacje będą się odbywać przy trzech stanowiskach. Na dwa z nich obowiązuje rejestracja, która rusza w poniedziałek 25 marca o 12.00 na stronie Vogue.pl. W trzecim nie ma możliwości zapisów, obowiązuje kolejność zgłoszeń chętnych na miejscu.

Dzielmy się inspiracjami, czyli Strefa Photo

To jednak nie wszystko! W specjalnej Strefie Photo nasz fotograf będzie polował na najciekawsze stylizacje gości, którzy w ten weekend odwiedzą Galerię Mokotów z najnowszym numerem magazynu "Vogue Polska". Zestawy, które przyciągną uwagę redakcji, zostaną wyróżnione, a ich zdjęcia opublikowane na stronie Vogue.pl w formie galerii.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij