Znaleziono 0 artykułów
24.03.2019

Program spotkań Shopping Experience powered by Vogue Polska

24.03.2019
Shopping Experience powered by Vogue Polska

W ostatni weekend marca na naszych czytelników i klientów The Designer Gallery w Galerii Mokotów czeka wyjątkowe wydarzenie. W przestrzeniach jednego z najlepszych centrów handlowych w kraju powstanie multimedialny pop-up „Vogue Polska”, a w butikach na gości czekać będą niespodzianki przygotowane przez marki. Co więcej, w panelach i warsztatach wezmą udział osobowości ze świata mody i urody, a w strefach Fashion i Beauty będzie można skorzystać z porad ekspertów. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje rejestracja, która rozpocznie się 25 marca o godz. 12:00.

SOBOTA 30 marca 2019

Najnowsze trendy beauty. Przewidujemy hity kosmetyczne na wiosnę i lato, komentujemy najciekawsze kosmetyczne debiuty

Opis: Porozmawiamy o tym, jakie kosmetyki są najlepsze do wykonania takich makijaży, jakie widzieliśmy na pokazach na sezon wiosna-lato 2019. Pokażemy rozwiązania, które ułatwiają życie, nietypowe formuły i pomysłowe opakowania. Wytypujemy nowości, które naszym zdaniem namieszają sporo w podejściu do pielęgnacji. 

Prowadzący: Katarzyna Straszewicz
Paneliści: Maria Kowalczyk, Michalina Murawska 
Godzina: 12:00
Miejsce: Strefa „Vogue Polska” w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Czym dziś jest pokaz mody? Spektaklem, manifestem, dziełem sztuki? Rozmaite strategie prezentacji kolekcji

Opis: Skromny pokaz w ramach New York Fashion Week kosztuje około 50 tysięcy dolarów, ale oczywiście można wydać znacznie więcej. Pytanie tylko, na co i po co? Jaki sens mają pokazy mody, czemu służą, jak zmieniły się pod wpływem mediów społecznościowych i młodego pokolenia fanów mody? Czy w Polsce istnieje coś takiego jak kalendarz pokazów, czy każdy projektant działa spontanicznie, kiedy chce lub raczej – kiedy znajdzie sponsorów? O tym w sobotę 30 marca będziemy rozmawiać na żywo z Katarzyną Sokołowską, producentką pokazów mody, projektantami MMC oraz projektantką Gosią Baczyńską.

Prowadzący: Piotr Zachara
Paneliści: Katarzyna Sokołowska, Ilona Majer i Rafał Michalak (MMC), Gosia Baczyńska
Godzina: 14:00
Miejsce: Strefa „Vogue Polska” w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Jak zbudować swoją markę i konsekwentnie ją rozwijać? 

Opis: Z założycielami i menedżerami cenionych marek z obszaru mody i urody porozmawiamy o tym, jak od podstaw stworzyć własny biznes i zbudować jego pozycję na rynku. Naszych gości zapytamy o ich osobiste doświadczenia, przyjrzymy się także ewolucji brandów, za które odpowiadają. Jak skutecznie wypracować język komunikacji z odbiorcami? Jaką rolę w tym procesie odgrywają media społecznościowe? Jak zaprojektować kampanię reklamową, żeby była zgodna z DNA marki? Na czym oprzeć identyfikację wizualną, żeby odróżnić się od innych? Co jest sekretem dobrego biznesplanu? To tylko część pytań, które padną podczas spotkania. 

Prowadzący: Hanna Rydlewska i Szymon Machnikowski
Paneliści: Dr Irena Eris, Paulina Pyszkiewicz (LeBrand), Zuzanna Kuczyńska (Le Petit Trou), Antonina Samecka (RISK made in Warsaw), Marta Garbińska-Włodarczyk (Elementy)
Godzina: 16:00
Miejsce: Strefa „Vogue Polska” w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Eko-Moda

Opis: Ekologia w modzie nie jest już trendem, tylko nową, dynamicznie się rozwijającą gałęzią branży mody. Dla klientów, obok estetyki, coraz ważniejsze są wartości. Skąd wynikają te zmiany i jak przekładają się na liczby? Co w modzie eko naprawdę jest eko i może zmieniać rzeczywistość? Jakie zmiany czekają nas jako społeczeństwo w nadchodzących latach? Jakie dobre praktyki można wdrożyć już dziś? To tylko kilka pytań, na które postaramy się odpowiedzieć z gronem ekspertów.

Prowadzący: Basia Czyżewska
Paneliści: Zofia Ślotała (wystąpienie o EKO inicjatywie marki GUESS), Agnieszka Polkowska (strateg marek mody, specjalistka ds. trendów), Marta Dyks
Godzina: 17:30
Miejsce: Strefa „Vogue Polska” w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Spotkanie ze stylistką

Opis: W specjalnej Strefie Fashion eksperci w dziedzinie mody, w tym m.in. szefowa działu stylistów „Vogue Polska” Karolina Gruszecka, fotografka i znawczyni mody Ina Lekiewicz oraz stylistka Dagmara Radzikowska na spotkaniach jeden na jeden przybliżą najnowsze trendy, udzielą konsultacji stylistycznych, a także opowiedzą o kulisach swojej pracy.

Godzina: spotkania co 45 min, od 12:00 do 15:00 oraz od 16:15 do 19:15
Miejsce: Strefa Fashion w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Uwaga: Konsultacje będą się odbywać przy trzech stanowiskach. Na dwa z nich obowiązuje rejestracja. W trzecim nie ma możliwości zapisów, obowiązuje kolejność zgłoszeń chętnych na miejscu.

Konsultacja Beauty

Opis: W specjalnej Strefie Beauty stworzonej przez Dr Irenę Eris wizażystki marki przygotują skórę i wykonają makijaż smoky eyes z wykorzystaniem światowych nowości Dr Ireny Eris, które powstały przy współpracy z make-up creator Dr Irena Eris – Dariią Day.

Godzina: spotkania co 45 min, od 12:00 do 15:00 oraz od 16:15 do 19:15
Miejsce: Strefa Beauty w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Uwaga: Konsultacje będą się odbywać przy trzech stanowiskach. Na dwa z nich obowiązuje rejestracja. W trzecim nie ma możliwości zapisów, obowiązuje kolejność zgłoszeń chętnych na miejscu.

Warsztaty zapachowe Maison Christian Dior

Opis: Kolekcja perfum Maison Christian Dior dzieli się na cztery rodziny zapachowe: Oriental, Sensual, Floral i Light Floral, które będzie można poznać bliżej podczas ekskluzywnych warsztatów zapachowych w butiku Diora.

Godzina: 13:00 i 15:00
Miejsce: butik marki Dior w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Warsztaty personalizacji odzieży z marką GUESS i spotkanie z Karoliną Gruszecką

Opis: Dzięki marce GUESS wasze stare ubrania zyskają nowe życie. W sklepie marki stylistka Zofia Ślotała stworzy na naszych ulubionych albo zupełnie nowych ubraniach (nie tylko marki GUESS!) prawdziwe dzieła sztuki. Rozkwitną na nich wzory, pojawi się eklektyczny miks kolorów, zagoszczą grafiki niczym z murali. Dodatkowo o godz. 16:00 i 16:30 do Zofii Ślotały dołączy szefowa stylistów „Vogue Polska” Karolina Gruszecka.

Godzina: 11:00, 11:30, 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 15:00, 15:30; warsztaty z Karoliną Gruszecką: 16:00 i 16:30
Miejsce: butik marki GUESS w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Spotkanie z Karoliną Gruszecką i prezentacja najnowszej kolekcji marki Levi’s

Opis: Szefowa stylistów „Vogue Polska” opowie o nadchodzących trendach na wiosnę-lato 2019 oraz o najnowszej kolekcji marki Levi’s.

Godzina: 15:00 i 15:30
Miejsce: butik marki Levi’s w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Spotkanie z Kasią Sokołowską w butiku Apart

Opis: Jako uosobienie współczesnej, dynamicznej, odnoszącej sukcesy i eleganckiej kobiety z pasją, Kasia Sokołwska od kilu lat należy do grona ambasadorek marki Apart. Podczas Shopping Experience powered by Vogue Polska klienci będą mieli możliwość spotkać się z choreograf i producentką pokazów mody i porozmawiać o najnowszej kolekcji marki.

Godzina: 12:00
Miejsce: butik marki Apart w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Prezentacja perfum Chanel we flakonach Baccarat

Opis: Flakon z kryształu Baccarat to prawdziwe dzieło sztuki, synonim luksusu i elegancji. To właśnie w tych niezwykłych flakonach zamknięte zostały dwa kultowe zapachy Chanel: N°5 i Gabrielle. Perfumy uwielbiane przez Marilyn Monroe po raz pierwszy w historii przeszły metamorfozę i zostały zaprezentowane w czerwonym flakonie. Dodatkowo limitowana wersja flakonu N°5 o pojemności 900 ml. Zapach słonecznej kobiety, czyli Gabrielle CHANEL we flakonie wykonanym z kryształu Baccarat, umieszczony został w wyjątkowej szkatułce powleczonej tą samą jagnięcą skórą co torebka 2.55. Więcej o perfumach CHANEL we flakonach Baccarat będziecie mogli dowiedzieć się w CHANEL Fragrance & Beauty Boutique  podczas Shopping Experience by Vogue Polska.

Godzina: 12:00; 14:00; 16:00; 18:00; 20:00
Miejsce: CHANEL Fragrance & Beauty Boutique w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Skomponuj własny kosmetyk z Ministerstwem Dobrego Mydła

Opis: Pod okiem doświadczonych instruktorów klienci Galerii Mokotów będą mogli skomponować własny kosmetyk, bazując na produktach polskiej marki, która słynie z wysokiej jakości naturalnych surowców i świetnego rzemiosła.

Godzina: warsztaty organizowane co 10 min, od 12:00 do 19:50
Miejsce: Beauty Spot Ministerstwa Dobrego Mydła w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Galeria Mokotów (Fot. Materiały prasowe)

NIEDZIELA 31 marca 2019

Spotkanie z Maciejem Słomkowskim

Opis: Inspiracje odnajduje w wysokim krawiectwie, gdzie istotną rolę odgrywają detale. Uważa, że prawdziwa moda i profesjonalny makijaż nierozerwalnie się łączą. Z Maciejem Słomkowskim, głównym makijażystą marki Dior w Polsce i członkiem elitarnego Dior Pro Teamu, porozmawiamy m.in. o najnowszych światowych trendach w makijażu.

Godzina: 12:00
Miejsce: Strefa „Vogue Polska” w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Zawód: projektant

Opis: Podobno największa różnica między modą teraz i w poprzednim stuleciu polega na tym, że dziś branżą rządzą amatorzy. Dobrze brzmi, ale co to tak naprawdę znaczy? Co trzeba mieć – w głowie, w CV – żeby mówić o sobie „Jestem projektantem mody”? Jakie znaczenie w tym zawodzie ma talent, a jakie wykształcenie, intuicja oraz wyczucie rynku? Z Joanną Przetakiewicz z domu mody La Mania, Anią Kuczyńską i Michałem Gilbertem Lachem z Bohoboco spróbujemy rozszyfrować, kim jest i czym się zajmuje na co dzień projektant mody. 

Prowadzący: Piotr Zachara
Paneliści: Joanna Przetakiewicz (La Mania), Ania Kuczyńska, Michał Gilbert Lach (Bohoboco)
Godzina: 14:00
Miejsce: Strefa „Vogue Polska” w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Nowe zjawiska w modzie. Wschodzące gwiazdy wśród projektantów, wiodące motywy kampanii, nowi wpływowi influencerzy

Opis: Prekursorzy, innowatorzy, rewolucjoniści – to oni wyznaczają nowe trendy. W ramach panelu porozmawiamy z ekspertami – fotografami, influencerami i stylistami – o kierunku, w którym zmierza moda. Wskażemy najzdolniejszych młodych projektantów, osobowości, które wpływają na rozwój branży, i trendy pojawiające się na wybiegach, na modnych ulicach i w kampaniach reklamowych najlepszych marek. Jakie trendy zostaną z nami dłużej niż jeden sezon? Co zmieniło się w modzie w ciągu ostatnich lat? W jaki sposób moda reaguje na przemiany społeczne? 

Prowadzący: Anna Konieczyńska
Paneliści: Maffashion, Karolina Gruszecka, Ina Lekiewicz, Panianiani (Anna Grunwald)
Godzina: 16:00
Miejsce: Strefa „Vogue Polska” w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Spotkanie ze stylistką

Opis: W specjalnej Strefie Fashion eksperci w dziedzinie mody, w tym m.in. szefowa działu stylistów „Vogue Polska” Karolina Gruszecka, fotografka i znawczyni mody Ina Lekiewicz oraz stylistka Dagmara Radzikowska na spotkaniach jeden na jeden przybliżą najnowsze trendy, udzielą konsultacji stylistycznych, a także opowiedzą o kulisach swojej pracy.

Godzina: spotkania co 45 min, od 12:00 do 15:00 oraz od 16:15 do 17:45
Miejsce: Strefa Fashion w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Uwaga: Konsultacje będą się odbywać przy trzech stanowiskach. Na dwa z nich obowiązuje rejestracja. W trzecim nie ma możliwości zapisów, obowiązuje kolejność zgłoszeń chętnych na miejscu.

Konsultacja Beauty

Opis: W specjalnej Strefie Beauty stworzonej przez Dr Irenę Eris wizażystki marki przygotują skórę i wykonają makijaż smoky eyes z wykorzystaniem światowych nowości Dr Ireny Eris, które powstały przy współpracy z make-up creator Dr Irena Eris – Dariią Day.

Godzina: spotkania co 45 min, od 12:00 do 15:00 oraz od 16:15 do 17:45
Miejsce: Strefa Beauty w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Uwaga: Konsultacje będą się odbywać przy trzech stanowiskach. Na dwa z nich obowiązuje rejestracja. W trzecim nie ma możliwości zapisów, obowiązuje kolejność zgłoszeń chętnych na miejscu.

Warsztaty zapachowe Maison Christian Dior

Opis: Kolekcja perfum Maison Christian Dior dzieli się na cztery rodziny zapachowe: Oriental, Sensual, Floral i Light Floral, które będzie można poznać bliżej podczas ekskluzywnych warsztatów zapachowych w butiku Diora.

Godzina: 13:00 i 15:00
Miejsce: butik Diora w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Prezentacja linii perfum Bohoboco

Opis: „Zaufaj zmysłom i przekrocz granice wyobraźni” – tak w skrócie można opisać ideę, jaka przyświecała projektantom w trakcie całego procesu twórczego. O kolekcji perfum Bohoboco w butiku marki opowie Majka Brzozowska.

Godzina: 13:00
Miejsce: butik marki Bohoboco w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Prezentacja perfum Chanel we flakonach Baccarat

Opis: Flakon z kryształu Baccarat to prawdziwe dzieło sztuki, synonim luksusu i elegancji. To właśnie w tych niezwykłych flakonach zamknięte zostały dwa kultowe zapachy Chanel: N°5 i Gabrielle. Perfumy uwielbiane przez Marilyn Monroe po raz pierwszy w historii przeszły metamorfozę i zostały zaprezentowane w czerwonym flakonie. Dodatkowo limitowana wersja flakonu N°5 o pojemności 900 ml. Zapach słonecznej kobiety, czyli Gabrielle CHANEL we flakonie wykonanym z kryształu Baccarat, umieszczony został w wyjątkowej szkatułce powleczonej tą samą jagnięcą skórą co torebka 2.55. Więcej o perfumach CHANEL we flakonach Baccarat będziecie mogli dowiedzieć się w CHANEL Fragrance & Beauty Boutique  podczas Shopping Experience by Vogue Polska.

Godzina: 12:00; 14:00; 16:00; 18:00; 20:00
Miejsce: CHANEL Fragrance & Beauty Boutique w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Prezentacja najnowszej kolekcji Bohoboco

Opis: W tej kapsule kobieta Bohoboco czeka na wiosnę, pragnie zrzucić ciężar zimy i przywitać nowe – tłumaczy Michał Gilbert Lach, projektant marki. O nowej kolekcji Spring Tension, w której znajdziemy moc kolorów i wzorów, opowie stylistka marki Karolina Naji.

Godzina: 15:00
Miejsce: butik marki Bohoboco w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Spotkanie z Joanną Przetakiewicz

Opis: Projekty polskiej marki La Mania mają podkreślać w kobiecie jej naturalny wdzięk i piękno. Podczas Shopping Experience powered by Vogue Polska będzie można spotkać się z pomysłodawczynią i założycielką marki Joanną Przetakiewicz.

Godzina: 16:00
Miejsce: butik marki La Mania w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Skomponuj własny kosmetyk z Ministerstwem Dobrego Mydła

Opis: Pod okiem doświadczonych instruktorów klienci Galerii Mokotów będą mogli skomponować własny kosmetyk, bazując na produktach polskiej marki, która słynie z wysokiej jakości naturalnych surowców i świetnego rzemiosła.

Godzina: warsztaty organizowane co 10 min, od 12:00 do 19:50
Miejsce: Beauty Spot Ministerstwa Dobrego Mydła w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowały dla Was butiki: www.vogue.pl/a/wyjatkowy-weekend-z-vogue-polska

Czas trwania wydarzenia: sobota 12:00 - 20:00; niedziela 12:00 -18:00

Shopping Experience powered by Vogue Polska

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij