Znaleziono 0 artykułów
25.03.2022

Rihanna powraca do kolekcji Johna Galliano sprzed 20 lat

25.03.2022
(Fot. Getty Images)

Rihanna nie od dziś udowadnia, że ma świetne wyczucie mody. Jej pełen brawury styl nie zmienił się, kiedy piosenkarka zaszła w ciążę. Z dumą podkreśla – a często odsłania – brzuch w kreacjach z najlepszych domów mody. Ostatnio do obcisłej sukienki mini wybrała płaszcz Diora zaprojektowany przez Johna Galliano.

O tym, że jest w ciąży z A$AP Rockym, Rihanna poinformowała świat w styczniu, publikując zdjęcia, na których ma na sobie rozpiętą długą puchową kurtkę z kolekcji Karla Lagerfelda dla Chanel na jesień 1996 roku. Odsłonięty brzuch ozdabiały warstwy łańcuchów z perłami. Od tego czasu gwiazda chętnie go eksponuje – czy to zakładając wiązany pod biustem top Fendi, czy sznurowany od Jeana-Paula Gaultiera, czy metaliczny crop top Coperni

(Fot. Getty Images)

Tym razem gwiazda, idąc na kolację do restauracji Giorgio Baldi w Los Angeles, postawiła na krótką, obcisłą sukienkę z nadrukiem w koty marki KNWLS, na którą narzuciła różowo-pomarańczowy płaszcz marki Dior z podbiciem z futra kojota. To projekt Johna Galliano z 2002 roku. Jego ówczesna jesienna kolekcja była przepełniona kolorami i mnóstwem odniesień kulturowych. Widać było nawiązania do tradycyjnych peruwiańskich czapek, węgierskich kwiatowych haftów, a nawet po XVIII-wiecznych mundurów. Na pokazie kolekcji płaszcz z futrem miała na sobie Raica Oliveira, teraz, po prawie 20 latach, założyła go Rihanna, wielka fanka vintage. Gwiazda i jej stylista, Jahleel Weaver, stylizację uzupełnili diamentowymi kolczykami i pierścionkami marki Briony Raymond, naszyjnikiem z zapięciem w kształcie smoka od Sue Gragg oraz dwoma innymi: od Patcharavipy i marki Djula. 

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij