Znaleziono 0 artykułów
01.05.2023

Rihanna w białej sukience z piór

01.05.2023
(Fot. Getty Images)

Będąc w drugiej ciąży, Rihanna w swoich modowych wyborach mniej skupia się na eksponowaniu brzucha, za to całkowicie oddaje się eksperymentom z fasonami, krojami i fakturami strojów. Gwiazda, sfotografowana w ostatnich dniach kwietnia na ulicach Nowego Jorku w looku przywodzącym na myśl egzotycznego ptaka, udowadnia, że nie ma stylizacji, której nie odważyłaby się założyć.

Kiedy Rihanna, będąc w pierwszej ciąży, w jednym z wywiadów powiedziała, że to stan, w którym czuje się wspaniale i w którym mogłaby być właściwie bez przerwy, świat nie uwierzył debiutującej w tej roli piosenkarce. Tłumaczył jej zachwyt ekscytacją, która towarzyszy wielu kobietom. Dziś wszyscy sceptycznie podchodzący do wyznania gwiazdy muszą przyznać, że doskonale wiedziała, co mówi. Rihanna w drugiej ciąży nie tylko wygląda, ale bawi się jak na najlepszym życiowym tournée. 

Rihanna w czarno-białej stylizacji: Sukienka z przyszłości, żakiet z przeszłości

W widocznie dobrym nastroju piosenkarka została sfotografowana na ulicach Nowego Jorku w ostatni weekend kwietnia. Uśmiech na ustach gwiazdy był tylko kropką nad i jej oryginalnej stylizacji, obok której trudno byłoby przejść obojętnie. Rihanna wybrała pierzastą fakturę, czarno-białą kolorystykę i dodatki, których nie powstydziłby się sam sir Elton John – ekstrawagancki kapelusz i zwariowane okulary w kształcie logo francuskiego domu mody. Stylizacja Rihanny była wyjątkowa jeszcze z jednego względu: pokazała, jak pewne motywy krążą w modzie na przestrzeni wielu dekad.

Choć całość wyglądała jak total look jednej marki, składała się z białej sukienki z kolekcji Coperni na sezon jesień-zima 2023 oraz żakietu, kapelusza i okularów vintage Chanel z kolekcji jesień-zima 1994. Pełną objętości stylizację zrównoważyły delikatne sandałki na szpilce z biżuteryjnym elementem, które razem z kolczykami stanowiły niezbędny element blasku nadający całości modowego sznytu.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij