Znaleziono 0 artykułów
04.10.2022

Rihanna w czarnej sukni na urodzinach A$AP Rocky'ego

04.10.2022
Rihanna i A$AP Rocky (Fot. Getty Images)

Rihanna i A$AP Rocky świętowali jego 34. urodziny na kolacji w Los Angeles. W ich stylizacjach dominowały czarne elementy, elegancja, ale też elementy odważne.

Rihanna na 34. urodziny swojego partnera A$AP Rocky'ego założyła czarną suknię z wysokim rozcięciem dołu, odsłaniającą zupełnie jedno ramię. Stylizację uzupełniła szpilkami ze wspólnej kolekcji Jimmy Choo i Mugler. Zaprezentowała też nową fryzurę – cięcie do ramion, z grzywką ułożoną na bok.

Raper miał na sobie idealnie pasujący do stroju RiRi ciemny garnitur w paski, założony do białej koszuli. Para, która w maju przywitała na świecie pierwszego syna, została zauważona 3 października, w dniu urodzin muzyka, kiedy nad ranem opuszczała restaurację Olivetta w Los Angeles.

Rihanna i A$AP Rocky (Fot. Getty Images)

Mimo że często widywani są i fotografowani razem, rzadko publikują informacje na temat swojego związku. Zgodnie z tymi zasadami, piosenkarka zrezygnowała z publicznego składania życzeń partnerowi w mediach społecznościowych.

O tym, że zakochała się w A$AP Rocky'm, swoim wcześniejszym przyjacielu, opowiadała wiosną 2022 roku w wywiadzie dla amerykańskiego „Vogue”. To była jedna z jej najobszerniejszych wypowiedzi na temat ich związku. „Ludzie nie wychodzą łatwo ze sfery przyjaźni ze mną” – mówiła. Wyznała też, że pogodziła się z tym, że długoletnia znajomość z Rocky'm i to jak dobrze się znają może również przysporzyć im problemów.

Rihanna i A$AP Rocky razem spędzili kwarantannę, podczas której stali się sobie jeszcze bliscy niż przed pandemią; „...czuję, że u jego boku mogę spełniać się w każdej dziedzinie życia” – powiedziała piosenkarka. I dodała, że w ich związku nie ma miejsca na bezsensowne kłótnie oraz że ceni ich wzajemną szczerość.

Agnieszka Brzostowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Rihanna w czarnej sukni na urodzinach A$AP Rocky'ego
Proszę czekać..
Zamknij