Znaleziono 0 artykułów
06.04.2022

Pierwsza kolekcja sukien ślubnych od ROTATE

06.04.2022
Fot. materiały prasowe

ROTATE debiutuje z kolekcją sukien ślubnych. 10 modeli stanowi wariację na temat flagowych sukienek marki. Minimalistyczne konstrukcje przeplatają się z eklektycznymi fasonami, uwagę przyciągają wyraziste detale.

W pierwszej kolekcji sukienek ślubnych projektantki ROTATE Jeanette Madsen i Thora Valdimars wychodzą poza ramy tradycyjnej mody ślubnej. Zamiast nawiązywać do tradycji zrealizowały projekty w duchu swojej marki –mają charakter trochę szalony, a trochę zmysłowy, zawadiacki, nastawiony na dobrą zabawę.

Fot. materiały prasowe

W skład debiutanckiej linii Wedding weszło 10 modeli – powstały w oparciu o najpopularniejsze projekty marki, uszyte zostały w bieli lub ecru i ozdobione wyrazistymi detalami, od kaskad falban, przez koronkę i pióra, aż po błyszczące aplikacje. Minimalistki także znajdą coś dla siebie – jedną z piękniejszych propozycji jest długa slip dress z głębokim dekoltem na plecach.

Fot. materiały prasowe

Prawdziwe używanie będą miały jednak wszystkie fanki przykuwających uwagę fasonów. Madsen i Valdimars niektóre suknie odszyły ze swojej ulubionej sztucznej skóry w błyszczącej wersji, jeszcze bardziej powiększyły bufki, pogłębiły rozcięcia. Zaprezentowały też nowości z piór i cekinów.

– Cieszymy się, że możemy zaprezentować tę kolekcję w momencie, w którym wracają duże imprezy – mówią projektantki. – Od początku istnienia marki marzyłyśmy o stworzeniu linii ślubnej – niektóre z pokazów zamykały pojedyncze modele sukienek ślubnych, teraz jednak poczułyśmy dopiero, że jest to właściwy czas na rozszerzenie portfolio.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij