Znaleziono 0 artykułów
31.01.2022

Salma Hayek pozuje bez makijażu

31.01.2022
Fot. Getty Images

Z makijażu rezygnuje coraz więcej gwiazd. Jeśli się malują, to wyłącznie dla siebie. Do tego grona należy Salma Hayek, które opublikowała swoje zdjęcie bez make-upu. 

– Make-up był dla mnie na porządku dziennym, od kiedy w wieku 15 lat weszłam do show-biznesu. Od tego czasu, gdy tylko wychodziłam z domu nieumalowana, bałam się, że ktoś zrobi mi zdjęcie. Dziś nie chcę się już ukrywać – mówiła Alicia Keys, która jako jedna z pierwszych gwiazd zaczęła publicznie pojawiać się bez makijażu. Dziś do tego grona należą m.in. Cindy Crawford, Helen Mirren czy Rihanna. Pokazując „nagą” skórę, zasinienia i przebarwienia, nie tylko czują się wolne od presji, by zawsze wyglądać idealnie, ale i zachęcają fanki do akceptacji swojego wyglądu. 

Wśród nich jest Salma Hayek, która również nie raz zachwycała swoją naturalną urodą. Podobnie jak teraz, kiedy 30 stycznia opublikowała na Instagramie swoje zdjęciu bez makijażu. Pozuje na nim z mokrymi włosami, a muśnięta słońcem skóra podkreśla piwne oczy aktorki. Do zdjęcia Salma założyła niebieski strój kąpielowy wiązany na szyi. Fotografie Hayek na tle morza, które publikuje od jakiegoś czasu, są hitem Instagrama. 55-letnia gwiazda często podkreśla, że teraz jest najlepszy czas w jej życiu. Aktorka zachęca do celebracji małych rzeczy i propaguje ideę życia w rytmie slow.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij