Znaleziono 0 artykułów
21.05.2021

„Hokus Pokus 2” z Sarą Jessicą Parker

21.05.2021
(Fot. materiały prasowe)

Czarownice z Salem powracają. Disney właśnie opublikował pierwszy zwiastun drugiej części „Hokus Pokus” z Sarą Jessicą Parker, Kathy Najimy i Bette Midler w rolach głównych.

Dobra passa Sary Jessiki Parker trwa. W grudniu 2021 roku na HBO zadebiutowała kontynuacja „Seksu w wielkim mieście” z jej udziałem, a teraz producenci wznawiają kolejny klasyk z lat 90., w którym zagra główną rolę. „Minęło 300 lat… Ale wracamy!” – napisali na Twitterze twórcy „Hokus Pokus 2”, świętując rozpoczęcie prac na planie.

Pierwsza część filmu opowiadała historię sióstr Sanderson (Sarah Jessica Parker, Kathy Najimy i Bette Midler), trzech czarownic z Salem skazanych na śmierć za wyssanie energii życiowej z maleńkiej dziewczynki. Upiorne wiedźmy zostają nieumyślnie wskrzeszone trzysta lat później przez kilkoro nastolatków. Próbując zaaklimatyzować się w XX wieku, z przerażeniem odkrywają, że Halloween stało się świętem.

Druga część będzie opowiadać o trzech młodych kobietach, które przypadkowo przenoszą siostry Sanderson do współczesnego Salem. Muszą się dowiedzieć, jak powstrzymać spragnione krwi czarownice przed sianiem spustoszenia w okolicy. – W obecnych czasach najważniejszy jest śmiech – mówi reżyserka „Hokus Pokus 2” Anne Fletcher („27 sukienek”, „Narzeczony mimo woli”). – Powinniśmy się śmiać codziennie, a te trzy cudowne postaci w mgnieniu oka przywracają uśmiech na twarzy. To produkcja dla wszystkich, którzy dorastali z pierwszym filmem, ale także dla następnego pokolenia widzów, którzy dopiero czekają na spotkanie z siostrami Sanderson.

„Hokus Pokus 2” powstaje na zlecenie platformy Disney+. Premiera filmu zapowiedziana jest na 30 września.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij