Znaleziono 0 artykułów
27.02.2024

Scarlett Johansson już nosi torebkę nerkę, idealną na wiosnę 2024

27.02.2024
Scarlett Johansson z torebką nerką (Fot. Getty Images)

Scarlett Johansson w casualowej stylizacji daje lekcję doskonałego miejskiego stylu. Gwiazda zestawiła minimalistyczne ubrania i modne, wyraziste dodatki z torebką nerką w roli głównej, stając się najlepszą ambasadorką nowojorskiego szyku

Hollywoodzka aktorka Scarlett Johansson debiutuje w roli reżyserki. Pod koniec lutego gwiazda została sfotografowana na planie filmu „Eleanor the Great”. Scarlett Johansson także po drugiej stronie kamery zachwyca stylizacjami. Ciemny minimalistyczny strój gwiazda uzupełnia modnymi, wyrazistymi dodatkami z modną torebką nerką w roli głównej.

Casualowa stylizacja Scarlett Johansson z torebką nerką dowodzi, że akcesoria mają wielką moc

Scarlett Johansson podczas zdjęć stawia na wygodę. W chłodny, nowojorski dzień, aktorka postawiła na ciemny total look, łącząc ciemnoszary golf z czarnymi szerokimi spodniami. Na tę minimalistyczną bazę Johansson narzuciła krótką, czarną kurtkę. Stylizacji gwiazda nadała wyrazistości poprzez modne dodatki: czapkę z daszkiem, sneakersy i torebkę nerkę.

Scarlett Johansson w bordowych sneakersach i z torebką nerką (Fot. Getty Images)

Pierwszym ciekawym elementem jej stylizacji z planu jest grafitowa czapka z daszkiem New Era 9forty NY, uwielbiana m.in. przez Dakotę Johnson. Wzrok przykuwa również czarna torebka nerka Prady, którą aktorka założyła przez ramię. Stylizację dopełniły zamszowe buty Explorer II Joan marki Sorel, przypominające połączenie zimowych botków z wiosennymi sneakersami – idealny wybór na sezon przejściowy. Nie zabrakło również pary ponadczasowych okularów przeciwsłonecznych.

Nowojorski szyk Scarlett Johansson na planie filmowym

Hollywoodzka gwiazda, słynąca z filmów takich jak „Między słowami”, „Czarna Wdowa” czy „Historia małżeńska”, staje po drugiej stronie kamery, debiutując w roli reżyserki. 

Fabuła filmu „Eleanor the Great” (wcześniej promowanego pod tytułem „Eleanor, Invisible”) skupia się wokół 90-letniej kobiety, która po śmierci najlepszej przyjaciółki próbuje odbudować swoje życie. W tym celu, po kilkudziesięciu latach spędzonych na Florydzie, powraca do Nowego Jorku.

W obsadzie pojawią się Chiwetel Ejiofor, Jessica Hecht, Erin Kellyman oraz nominowana do Oscara za rolę w „Nebrasce” June Squibb, która wcieli się w postać tytułowej Eleanor. Za scenariusz filmu odpowiada Tory Kamen, za produkcję zaś (współpracujące po raz pierwszy) TriStar Pictures i Sony Pictures Classic. Termin premiery nie jest jeszcze znany. 

Zobacz także: 

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Scarlett Johansson już nosi torebkę nerkę, idealną na wiosnę 2024
Proszę czekać..
Zamknij