Znaleziono 0 artykułów
15.11.2023

Scarlett Johansson w zamszowych kozakach i garniturze pokazuje, jak łączyć dwa hity sezonu

15.11.2023
Scarlett Johansson nosi garnitur do zamszowych kozaków (Fot. Getty Images)

Scarlett Johansson to jedna z najbardziej znanych fanek garniturów. Aktorka często wybiera je na czerwony dywan i zakłada na ważne dla siebie wydarzenia. Nic więc dziwnego, że podczas poniedziałkowej wizyty w programie „Today”, podczas której promowała produkty swojej marki The Outset, także pojawiła się w garniturze. Tym razem gwiazda zaprezentowała się jednak w nieco bardziej jesiennej odsłonie – zdecydowała się bowiem na połączenie ciemnobeżowego modelu z zamszowymi kozakami.

Scarlett Johansson w zamszowych kozakach i beżowym garniturze

Aktorka znana z „Czarnej Wdowy” pojawiła się w programie „Today” w eleganckim, monochromatycznym looku o niezwykle jesiennym charakterze. Wszystko za sprawą koloru, bowiem Scarlett, będąca miłośniczką garniturów, zaprezentowała się komplecie składającym się z marynarki i spodni z prostą nogawką w ciemnobeżowym odcieniu. Całość uzupełniła elegancką koszulą z guzikami i wysoko zapiętym kołnierzem oraz czarnymi modnymi kozakami na obcasie – obuwiem typowo jesiennym. 

Scarlett Johansson nosi garnitur do zamszowych kozaków (Fot. Getty Images)

Scarlett Johansson stawia na podkreślone, intensywnie czerwone usta

Jak każdą stylizację, tak i tę Scarlett Johansson uzupełniła delikatną złotą biżuterią. Kolczyki w kształcie kół idealnie współgrały ze złotymi elementami jej kołnierza. Na uwagę zasługuje także jej makijaż. Aktorka postawiła na make-up, w którym główną rolę odgrywały podkreślone czerwone usta. To nie pierwszy raz, kiedy Johansson decyduje się na takie rozwiązanie, jednak musimy przyznać, że w zestawieniu z beżowym garniturem całość prezentuje się niezwykle szykownie.

Scarlett Johansson jedną z największych fanek garniturów

Scarlett Johansson do perfekcji opanowała stylizacje, których bazę stanowią garnitury. Już nieraz udowodniła, że uwielbia monochromatyczne komplety i nie muszą być to wcale propozycje luksusowych domów mody. Podczas wrześniowego przyjęcia promującego linię najnowszych kosmetyków jej marki The Outset Johansson zaprezentowała się bowiem w trzyczęściowym szarym garniturze z kolekcji Mango.

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Scarlett Johansson w zamszowych kozakach i garniturze pokazuje, jak łączyć dwa hity sezonu
Proszę czekać..
Zamknij