Znaleziono 0 artykułów
19.10.2023

Scarlett Johansson w dłuższej wersji fryzury butterfly bob i ekstremalnym smokey eye

19.10.2023
Scarlett Johanson (Fot. Getty Images)

Scarlett Johansson często zmienia uczesanie. Pokazywała się już we fryzurze pixie cut, długich, platynowych włosach oraz supermodnym bobie. Na ceremonię wręczenia nagród Golden Heart aktorka wybrała fryzurę butterfly bob w dłuższej, sięgającej ramion wersji. Do nowego looku pasowało ekstremalne smokey eye.

Aktorka Scarlett Johansson ostatnimi czasy upinała włosy w klasyczny kok. Nic dziwnego, że nie zauważyliśmy, kiedy jej dość krótkie cięcie, którym zachwycała jeszcze w maju tego roku podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, zamieniło się w dłuższą wersję popularnego w tym sezonie butterfly boba. Podczas tegorocznej gali rozdania nagród Golden Hearts w Nowym Jorku gwiazda zachwyciła włosami do ramion w odcieniu złocistego blondu. Ich lekko skręcone i niesfornie zaczesane do przodu kosmyki perfekcyjnie podkreślały mocny makijaż, którego bazę stanowiło ekstremalne smokey eye.

Scarlett Johansson prezentuje ekstremalne smokey eye

Podczas nowojorskiej gali Golden Heart Scarlett Johansson zachwyciła nie tylko fryzurą, lecz także makijażem. Już dawno nie widzieliśmy jej w tak odważnym wydaniu. Aktorka zdecydowała się bowiem na ekstremalne smokey eye. Spojrzenie podkreśliła za pomocą eyelinera, ciemnych cieni do powiek oraz delikatnego rozświetlenie w kąciku. Zwieńczeniem makijażu były różowe usta oraz zaróżowione kości policzkowe.

Scarlett Johansson w dłuższej wersji fryzury butterfly bob i ekstremalnym smokey eye (Fot. Getty Images)

Scarlett Johansson w małej czarnej Michaela Korsa

Podczas gali God’s Love We Deliver Golden Heart Awards 2023 aktorka została uhonorowała za swoją wieloletnią działalność charytatywną. Scarlett Johansson odebrała zasłużoną nagrodę w małej czarnej z głębokim dekoltem projektu Michaela Korsa, którą zestawiła z klasycznymi szpilkami ze spiczastym noskiem. Stylizacje Scarlett Johanasson zazwyczaj pozostają klasyczne, ale efektowne, w estetyce złotej ery Hollywood.

Butterfly bob najmodniejszą fryzurą na jesień 2023 roku

Fryzura butterfly bob spodobała się nie tylko Scarlett Johansson. Uczesanie sięgające brody albo ramion, z lekko falowanymi włosami, noszą już Zendaya i Jenna Ortega

Aleksandra Lipka
  1. Uroda
  2. Makijaż i włosy
  3. Scarlett Johansson w dłuższej wersji fryzury butterfly bob i ekstremalnym smokey eye
Proszę czekać..
Zamknij