Znaleziono 0 artykułów
29.06.2021

Serial „Sex/Life” numerem jeden na Netfliksie

29.06.2021
Fot. materiały prasowe

Weekendowa premiera serialu „Sex/Life” przebiła topowe produkcje na Netfliksie, wyprzedzając nową „Szkołę dla Elity” i drugi sezon „Lupina”.

Ośmioodcinkowy serial „Sex/Life” zadebiutował na platformie Netflix 25 czerwca. Billie (Sarah Shahi) jest żoną i matką. Zanim wyszła za mąż za Coopera i przeprowadziła się do Connecticut, prowadziła zwariowane życie w Nowym Jorku. Wspominając przeszłość zaczyna pisać dziennik i fantazjować o namiętnych chwilach z byłym chłopakiem Bradem, którego nie potrafi wymazać z pamięci. Jej seksualne pragnienia wychodzą na jaw, a prawda o przeszłości odmienia ustabilizowane życie.

 

„Sex/Life” stworzyła producentka telewizyjna Stacy Rukeyser. W rolach głównych wystąpili Sarah Shahi („Zupełnie jak miłość”), Mike Vogel („Sekretna obsesja”), Adam Demos („Miłość pod jednym dachem”) i Margaret Odette („Sypiając z innymi”).

Historia miłosnego trójkąta podbiła serca użytkowników Netfliksa na całym świecie. W Polsce uplasowała się na pierwszym miejscu oglądalności. Zdetronizowała nową „Szkołę dla Elity” oraz drugi sezon uwielbianego „Lupina”. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie kontynuacja serialu.

Aleksandra Lewandowska
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Serial „Sex/Life” numerem jeden na Netfliksie
Proszę czekać..
Zamknij