Znaleziono 0 artykułów
29.08.2022

Sharon Stone pozuje w kolorowym bikini

29.08.2022
Fot. Getty Images

Sharon Stone należy do grona gwiazd, które chętnie umieszczają w sieci swoje zdjęcia w bikini. Tym razem aktorka opublikowała na Instagramie fotografię we wzorzystym kostiumie, pod którą żartuje: „Czemu zawsze zaczynam być w formie, gdy lato się kończy?”.

Pod koniec lipca Sharon Stone opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym roześmiana pozuje w bikini. „Wdzięcznie nieperfekcyjna w tym doskonałym dniu”, napisała wtedy. Miesiąc później, 28 sierpnia, gwiazda ponownie zamieściła na profilu zdjęcie w stroju kąpielowym. Na selfie wykonanym w odbiciu w lustrze pozuje w kolorowym kostiumie. Włosy ma zmierzwione, a jej jedyny makijaż to opalenizna i piegi od słońca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

64-letnia gwiazda „Nagiego instynktu” znana jest z dystansu do siebie. Otwarcie mówi o starzeniu się i w pełni cieszy się życiem. – Ludzie boją się starzeć, bo obawiają się zmian. Nie rozumieją, jak wiele mogą zyskać z upływem lat. Pomyśl, że gdy wybija ci magiczna pięćdziesiątka, masz szansę na drugą karierę, kolejną miłość, inne życie. To nowy rozdział – przekonywała w wywiadzie dla portalu New You.

Ciało z dumą prezentują również inne gwiazdy po pięćdziesiątce, jak Salma Hayek, Demi Moore czy Jennifer Lopez, która w wywiadzie dla „New York Timesa” powiedziała: – Wszystkie moje marzenia zaczęły się spełniać po 50. urodzinach. Chciałabym pokazać, że dojrzałych kobiet nie można przekreślać. W miarę upływu czasu stajesz się coraz lepsza, dopóki pozostajesz otwarta na rozwój.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Sharon Stone pozuje w kolorowym bikini
Proszę czekać..
Zamknij