Znaleziono 0 artykułów
25.07.2022

Sharon Stone: Wdzięczna za własne niedoskonałości

25.07.2022
Fot. Getty Images

Na nowym zdjęciu na Instagramie Sharon Stone pozuje topless. „Wdzięcznie nieperfekcyjna”, napisała gwiazda, która otwarcie mówi o doświadczeniu starzenia się.

Sharon Sharon chętnie dzieli się z fanami na Instagramie momentami ze swojego życia. Tym razem wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym roześmiana pozuje w bikini. „Wdzięcznie nieperfekcyjna w tym doskonałym dniu”, podpisała fotografię.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)


Sharon Stone należy do grona gwiazd, które otwarcie mówią o starzeniu się. – Ludzie boją się starzeć, bo obawiają się zmian. Nie rozumieją, jak wiele mogą zyskać z upływem lat. Pomyśl, że gdy wybija ci magiczna pięćdziesiątka, masz szansę na drugą karierę, kolejną miłość, inne życie. To nowy rozdział. Co chcesz zrobić? Z kim? Jaką pracę chciałbyś wykonywać? To pytania, które powinieneś sobie zadać – powiedziała 64-letnia aktorka na łamach „New You”. I dodała: – Nie sądzę, by w chirurgii plastycznej było coś złego. Choć w sztuce dobrego starzenia się powinna się mieścić zgoda na niedoskonałości. To zmysłowe.

Aktorka znana z „Nagiego instynktu” angażuje się również w aktywizm na rzecz osób LGBT+, chorych na AIDS i w kryzysie bezdomności.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Sharon Stone: Wdzięczna za własne niedoskonałości
Proszę czekać..
Zamknij